Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Huzursuzluğun İlacı

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Huzursuzluğun İlacı
  Her insan sorunlar yaşar, Kimi zaman ağır olur kimi zaman da pek etki göstermez ağır olduğu zaman inanın ki altından kalkamayacağını anlarsın. Düşüncelerin değişir olumsuzlukları düşünürsün. Hayata olumlu bakmazsın Geleceğini düşünmezsin geçmişte yaşadığın kötü anlarını düşünürsün.. Kendini güçsüz hissedersin.. Geçmişte yaşadığın en güzel anı hatırlarsın ve sana huzur verir.
  Bir de şöyle bir şey vardır. İnsan sevdiğinin yanında huzurlu mutlu olur.. Hayatını onunla bütünleştirdiği zaman üzerindeki o ağır yük kalkar ve ferahlarsın. Bunun adını kimse koyamaz farklı bir duygudur. Kimi ilaç der kimisi Aşk der ama sonuçta hayatını değiştiren bir şeydir..
  Belki o sorunlara yenik düşer istenmeyen şeyler yaparsın.. Ama sevdiğin seni bu yoldan alıkoyar. Huzursuzluk diyoruz da bu dünya aleminin tabiatında var.. Hangi insan mutlu ? Huzurlu ?
  Bu tür sorunların kaynağı ailedir.
  Aile içerisinde huzursuzlukların yaşandığı anlarda insan sağlıklı düşünemez sonuçta ailen.. Onların yaptığı yanlışları düşünürsün dersin ki Bunlar benim dayanağım. Ailem.. Bunlar bana bunu yapıyor ama ne için ? ben bunları hak ettim mi ? Bin türlü şey gelir aklına..
  Söz konusu aile olunca çok şey düşünüyorsun.. Çekip gitmeyi, yok olmayı hayallerde yaşamayı istersin..
  Gecenin bir vaktinde uykun gelmez düşünürsün karanlığın içerisinde için içini yer.. Nefes alamazsın  gözlerini kapatmayı ve ardından uyandığında hiç birinin olmaması için dua ederek gözlerini kapatırsın..
  O an sevdiğinin sesini duyarsın, Mesajını görürsün, Resmini, Yaşadığın tatlı bir anını hatırlarsın ve bir anda huzur dolar içine.. Yaşadığın tüm kötü sorunlarını unutursun..
  İşte Huzursuzluğun da İlacı Sevdiğindir.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst