Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Herkesin Bir Gideni Vardır

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Herkesin Bir Gideni Vardır

  Yaşamış olabilirsiniz başlığımızın anlamını o yüzden özgün davranarak içimden gelen cümleleri yayımlayacağım. Aslında yıllardır yazarlık yaparım ama her seferinde başlık konusunda zorluk çekerim. İçerik olarak olgunluğumun yardımı ile elimden geldiğince faydalı bir şeyler yazmaya çalışırım. Bu konumuzu Bir hanımefendi den alıntı yaptım.
  Giden kelimesi bizlere bir çok kişileri hatırlatır. Çoğu zaman bu kelimede hüzünleniriz çünkü sevindirici bir anlam taşımıyor. Her yazımda AŞK terimine bağladığım cümlelerim olmuştur  bu konumuzu da az da olsa bağlayacağız.
  İçinden bir türlü atamadığı; Sevgilisi, Acısı, Hüznü,Sevdası, Annesi, Babası veya daha yakınları eğer burada derinlere dalarsak çıkacak bir yol bulamayız.
  Sevgili; İlk zamanlarda her şey güzeldir, Çünkü onunla anı yaşamak istersin her şey çok güzel gidiyorken bir takım sorunlar çıkar ve ansızın ayrılık olur. ( Aslında ayrılıkların tek nedeni Korkudur. Günümüzün Beyleri sadece eğlenmek, gezmek, dolaşmak, ondan faydalanmak, onunla keyifli saatler geçirmek ister.  Bayanın Evlilik konusunu duyunca fazla sürmeden 2 gün sonrasında her şey bitmiş olur.  ) Bayan gidene yanar, İçinden söküp atamaz sanır ki kader ayırmış.. Halbuki gerçeği göremeyecek kadar kör…!
  Acı: Bu o kadar tarifi zor bir kelimedir ki ne anlatmamı beklersiniz ki ? Çaresiz kalışlarımızı mı ? Hayatın artık anlamsız geldiğini mi yoksa bedenin çekmiş olduğu acının tarifini mi ? Hangisini istersiniz acaba merak ediyorum. Ben bu Acı kelimesine fazla takılmayacağım. Aslında tüm konuyu Acı ile başlatıp acı ile sonlandırabiliriz.
  Asıl kaynak bu olsa gerek.. Giden diyoruz eğer senden gitmişse geride bıraktığı sadece acıdır. Düşüncemde uzun uzun içimden geldiğince anlatmak vardı ama işin içine Giden’i ve Acıyı dahil ettiğim zaman orada duruyorum. Çünkü her insan gibi bende yaşadım. En yakınlarımdan aile fertlerimden birileri kaybettim. Ardından Neyse..
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst