Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Hatim Programı için web sayfası

Forum
    2
    Tepki
    0
    Meslek
    İşçi
    Selamün Aleyküm
    Arkadaşlar Hatim dağıtımı için bie web sayfası lazım sadece tek sayfa...
    Hatim almak isteyenler almak istediği hatim sayısı girecek
    cüz almak isteyenler almak istedikleri cüzleri seçecek fakat 1 hatim tamamlanıncaya kadar verilen cüzü vermeyecek.
    yardımcı olmak isteyen var mı?

Forum
    33
    Tepki
    8
    Meslek
    Web Design
    Merhaba konuyu tam anlasılır degıl ancak benım anladımı bır web sıtesıne ıhtıyacınız var bazı dokumanlar eklıceksınız ve bunlara bır sayı veya kod vereceksınız ındırmek ıstıyen kısler ıse bır dokumanı ındırdıkden soran dıger dokuman ıcın ya beklıcek zaman olarak yada ucret oducek dogrumu anlamısız : pm ıle ayrıtıları gorusebılırız

Forum
    2
    Tepki
    0
    Meslek
    İşçi
    Merhaba konuyu tam anlasılır degıl ancak benım anladımı bır web sıtesıne ıhtıyacınız var bazı dokumanlar eklıceksınız ve bunlara bır sayı veya kod vereceksınız ındırmek ıstıyen kısler ıse bır dokumanı ındırdıkden soran dıger dokuman ıcın ya beklıcek zaman olarak yada ucret oducek dogrumu anlamısız : pm ıle ayrıtıları gorusebılırız

Hatim almak isteyen sadece açılan sayfa bilgi girecek herhangi birşey indirmeyecek

Sadece tek sayfa açılacak

Açılan sayfada yer alacak bilgiler;

Adınız

Soyadınız

Telefon sadece numerik ve Türkiye için 10 karakter doğruluma

Ülke Mümkünse listeden seçmeli

İl Mümkünse listeden seçmeli

İlçe Mümkünse listeden seçmeli

Hafız Durumu Evet Hayır

Almak istediğiniz Hatim Sayısı …. (açılır listeden seçmeli olursa iyi olur. Bu alan için en 3-5-10 gibi bir sınırlama isteniyor. Bu konu görüşülecek.)

Almak İstediğiniz Cüz.

1. 11. 21.

2. 12. 22.

3. 13. 23.

4. 14. 24.

5. 15. 25.

6. 16. 26.

7. 17. 27.

8. 18. 28.

9. 19. 29.

10. 20. 30.

Bir Hatim tamamlanabilmesi için.

Hatim tamamlanıncaya kadar alınan cüz pasif hale gelecek tüm cüzler alınıp hatim tamamlanınca hepsi tekrar aktif hale gelecek. Burada birden fazla aynı anda aynı cüzü tercih edebilir veya işlemi tamamlamadan sayfayı bir süre açık bırakıp daha sonra işlemi tamamlamak isteyebilir. Bunlar cüz dağıtmada sorun var gibi algı oluşturabilir. Bunun önüne geçmek belli bir zaman içinde birden fazla kişi aynı cüzü alsa bile hepsini kabul edip bir sonraki hatim setinde bu şekilde alınan cüzleri hatim tamamlanıncaya kadar pasif hale getirip daha sonra tekrar aktif hale getirebilir.

Forum
    33
    Tepki
    8
    Meslek
    Web Design
    konu simdi anlasilir olmus sizden istedigim size bir demo sayfa hazirlaya bilriim 3 gun icinde ancak bana bir orenk gosterebileceginiz bir web site adresi var ise inceleyip tam olarak ne istediginiz anliyabilirim en azindan sayfanin goruntusu menuleri hatip ve cuzu dediginizi anlamadigim icin inceleyip tam ne istediginiz anlaya bilirim bir web site ornegi adres linki yollaya bilirmiisiniz

Forum
    33
    Tepki
    8
    Meslek
    Web Design
    Tekrar merhaba sizden bir haber gelimeyince bende biraz inceleme yaptim web siteleri bir kac tane buldum ancak dedigin gibi degil bu yuzden bende konuu anladigim kadarile soyle dusundum web site demo olarak hazirlarim bu demo web sitesinde ozellik soyle olacak
    1- Ana Sayfa olacak bu ana sayfa da bir kac bolum olacak resim ler yazilar istedigini gibi degise bilri ekleye bilir sile biliriz
    2- Ana sayfada bir bolum olacak video galerisi izle dinle gibi bir gorsel eklicegiz ve de linki linke tikladiklarinda karsilarina bir sayfa cikacak video larin galerisi bu galeriden istedikleri videoyu secip izleme ve dinleme sanslari olacak ( video durdurma ve davam etme olacak youtube gibi bir sonraki video icin galeriye donup farkli bir video izleye bilecek )
    3= Ana sayfada bir baska bolum olacak burda ise okuma ve indirme islemi olacak burdaki linke tiladiklarinda sunmus oldugunuz Cuz lerin bir listesi olacak Galeri halinde istediklerini secip okuya bilecekler indirmek isteyen kisi ise 2 farkli yontem ile indirebilir ler bir direk mail adresilerini girerek veya sizin dedginiz gibi (
    Adınız=Soyadınız=Telefon sadece numerik ve Türkiye için 10 karakter doğruluma=Ülke Mümkünse listeden seçmeli=İl Mümkünse listeden seçmeli=İlçe Mümkünse listeden seçmeli olacak ve bir kutu olacak cuz 1-2-3-4- vs seklinde hangilerini secer seler onlarin sectiklerini sitede goreceksiniz ve mail adresinisinde goreceksiniz sonra bu kisinin istemis oldugu Cuz leri o kisini vermis oldugu mail adresine yollaya bilirsiniz/
    4=Ana sayfada yine bir blum olacak burda ise kitap satisi yapabilmemin icin bir resim ve link olacak kitap satin alabilmesleir icin yina kitaparin bilgilerini oldgu bir sayfaya yonelencek istedikelri kitap secip satin alacabilecek ler ister kredi karti ister banka havalesi isterseni kapida odem secenegi satin alabilecekler
    benim dusundugum bunlar

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri