Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • HARDLİNE

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  HARDLİNE
  Türkiye’nin ilk sporcu gıda markası olarak 2003 yılında hizmet vermeye başlayan Hardline, dünya çapında iş yapan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip kaliteli bir firmadır. Ürünlerini tamamen sağlıklı koşullar altında ve ileri teknoloji ile üretmekte olan Hardline, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı almış güvenilir bir firmadır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak çalışan Hardline firması, Türkiye’nin sporcu beslenme ürünleri alanında ilk ve tek Ar – Ge laboratuvarını açmıştır. Bu laboratuvarda yüksek kalitede üretim yapan Hardline firmasının üretimini yaptığı hiçbir üründe domuz yağı ve katkısı bulunmamaktadır. 
  Hardline firması, spor ve ağırlık çalışmaları ile uğraşan hemen herkesin ihtiyacı olan sporcu besinlerinin üretimini yapmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hardline ürünlerinin içerisinde yer alan Whey proteinleri helal sertifikalı ürünlerdir. Peynir altı suyunun saflaştırılması ile elde edilen Whey proteinleri, hemen her ürününün içerisinde yer almakta olup yüksek protein elde etmek için kullanılır. Bitkisel kaynaklardan üretilip Hardline ürünlerinde kullanılan aminoasitler de helal sertifikasına sahiptir. Kapsül ürünlerinde kullanılan jelatinler ise sığır jelatinidir.
  Hardline firması, Whey 3 matrix, Vmax ve Hardline Hipro olmak üzere 3 çeşit protein tozu üretmektedir. Whey 3 matrix protein tozu, zengin BCAA karışımının üzerine 300 mg oranında Kreatin Monohidrat içermektedir. 
  L–Karnitin, Hardline Glucosamine, Burner ve Nox2 özellikle kilo ermek isteyen kişiler için üretilmiş ürünlerdir. Kreatin, cla, burner nox 2 ve Bcaa sık tüketimi yapılan Hardiline sporcu besinleridir.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst