Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Güzel mi olmak istersin Zengin mi diye Sorulsaydı

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Güzel mi olmak istersin Zengin mi diye Sorulsaydı

Evet Bu soruyu Kime sorsan Her halde hiç düşünmeden zenginliği der. :F: Zenginliğin verdiği özelliklerden birkaç tanesini örnek olarak gösterirsem belki konuya daha çok açıklık getirmiş olurum. Rahat Bir hayat İstediklerinin Karşılanması Sizlerde biliyorsunuz ki Devrin Para devri Olduğunu Ve Parasız bir Saadet Düşünemeyen İnsanlarımızla Doludur. Bu soruyu eski sohbet sitem Seslihayran da Yani seslichat sitesinde Birilerinin Sohbetinden Alıntı Yaptım .
    Yanıtlar Bu şekildeydi. Parasız Hiçbir şey düşünemiyorum demesiydi. Para Sana sağlık huzur mutluluk verebiliyor mu denildiğinde. Paran Olmasaydı Hastahaneye düştüğünde Bakacaklar mıydı dedi. mutluluk konusuna gelim Diyerek Artık Hangi devirdeyiz. Bu devirde Paran varsa Mutlu olursun. Mutlu edersin demesi Yanı sıra Son olarak Konuya Nokta Koyarak Şöyle bir Tabirde Bulunmuştu. Eğer Paran olmasaydı Burada Ne işin vardı. Ne bilgisayar alırdın Nede Net Bağlatabilir din Dedi ve Susturdu. Bunu Neden Anlattım O insan Bir Şeyler benimsetmişti Kendisine Bildiğini Okuyordu. Maddiyatın da Alamayacağı Şeyleri Bilmiyordu. O yüzden Gerçek Dostlar Maddiyatla Alınmaz Aile Alınmaz. Huzur alınmaz. Bunları Söylemek İsterdim Kendisine Ama Susmayı Tercih ettim. Güzel Demek Sadece Sima olarak düşünülmemeli Güzellik insanın İçindeki Samimi Duygulardır. Bizim İnsanımız Buna Meyilli değildir.  Ben Diyorum ki Bırakın Bu tür Düşünceleri Kimileri Olduğu Gibi Değilde Olduğu Ortam İçerisine Göre Davranır. Bu yanlış Bir Adım.  İnsan Benliğini Sergilemelidir. ama İyi yada kötü.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri