Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Gecenin Yalnızlığı

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Gecenin Yalnızlığı
  Her insanın bazen yaşadığı bir zamandır Gecenin yalnızlığı, Kimi zaman huzur kimi zaman mutluluk dağıtır o vakit.. Acı verdiği zaman sabahı görmemek için dualar edersin.. Ama mutluluk ile o geceyi yaşarsan hiç bitmesin dersin..
  Hayatında yeni şeyler olur ( Adını koyamadığımız duygu, cümle ve benzer olaylara hep Şey deriz ) İşte o şeyler bazen aklını bulandırır. Çok hassas olursun,  Söylenecek sıradan bir kelimenin bile detaylı anlamlarını sorgularsın kendince..
  Hepsini bir köşeye koymak huzurla gözlerini yummak istersin, Sonra sabah uyandığın zaman her zamanki yaşam tarzın artık iyi yada kötü o neyse onu yaşarsın.. Belki geceyi özlersin belki de hiç gece olmasını istemezsin..
  Bununla kalmayıp Gecenin yalnızlığında hüznünü dindirmek için duygu ve düşüncelerine yada ruhuna hitap eden bir eser (Müzik) dinlersin..
  Kimi zaman o gecenin yalnız karanlığında ağlarsın.. Göz yaşların süzülürken kimse yanında olmaz ya.. Rahat rahat içindeki sıkıntılarını göz yaşına vurur akıtırsın.. İşte o zaman tatlı bir uyku bastırır. :12: Uyursun ve o an yaşadıkların o anda kalır. Sabah hatırlamazsın..
  Çünkü Yalnızlık bitmiştir.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst