Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Futbolda şike kumpası' davası

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Futbolda şike kumpası' davası
  FETÖ'nün 'futbolda şike' soruşturmasında 'kumpas' kurduğu iddiasıyla 20’si tutuklu 108 sanığın yargılandığı davada, bazı sanıklar savunma yaptı.
  İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi karşısında bulunan binada yer alan salonda görülen duruşmada, sanık İbrahim Emre savunmasında, gizli tanık Güneş'in ifadelerini okuyarak, ''İki ifade arasında yalan ve çelişkiler var. Gizli tanık Güneş, Adana'ya döndükten 2 gün sonra Serdar Adalı'nın gözaltına alındığını söylemiştir. Bir başka ifadesinde ise yapılan toplantıda şike yasası çıkana kadar hazırlık yapılacağını söylemiştir. Bu beyanlara göre toplantı iddiaları doğru değildir.'' diye konuştu
  Hakkındaki suçlamaları reddeden sanık Emre, iddianamede istihbarat çalışmaları iddialarının olduğunu ancak şike soruşturmasıyla ilgili hiçbir istihbarat çalışması yapılmadığını, bu iddiaların iftira olduğunu öne sürdü.
  Sanık Emre, şike dosyasının kumpas olduğu iddialarının olduğunu aktararak, ''Esas kumpas hayali ifadelerle, bir dolandırıcının iftiralarıyla, sadece görevlerini yapan insanları suçlamaktır kumpas. Eğer ortada bir kumpas varsa bize yapılandır.'' dedi.
  Duruşma, yarına ertelendi.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst