Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sorum Var Film Sitesi Kurma Hakkında

Forum
    29
    Tepki
    4
    Meslek
    Çalışan
    Merhaba,

Ben film sitesi kurmak istiyorum, bunun için script mi yoksa wordpess mi kullanmalıyım? Bu işi bilen biri detaylı bilgi verebilir mi? Hosting bayimden acıcam domain param var. Ve film ismi önerebilir misiniz?

Celil

Admin
    Forum
    2,443
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Wordpress için özel film temalarından tavsiye ederim. Hosting ve domain olarak mutlaka off-shore olan sizin bilgilerinizi paylaşmayan hosting firmalarını tercih etmelisiniz. Herhangi bir telif durumunda başınız ağrımasın :)

Forum
    5
    Tepki
    1
    Web
    www.annecik.com
    Meslek
    pest control
    film sitesi çok uygun bir fikir değil bu zamanda hocam.. Telif hakkından başın illaki ağrır.. Ama ağrımadığını varsayalım googledan linklerini kaldırtırlar.. Yeni bir film sitesini büyütmek artık çok zor..

Forum
    4
    Tepki
    0
    Meslek
    Serbest
    @ilkaybaki bende keremiyav5 wordpress teması var lisanslı istersen devredebilirim. En hızlı optimize temalardan biridir. PM atabilirsin

Edit: Kurulmuş durumda bir sitem de var tema ile birlikte devir edebilirim.

somebach

Project Manager @ Cavatin
    Forum
    99
    Tepki
    67
    Web
    cavatin.com
    Meslek
    Öğrenci
    Merhabalar, WordPress kullanacaksanız Keremiya isimli popüler bir tema var, Türkiye'de birçok site bu temayı kullanıyor. Kendi sunucunuzda barındırmak yerine Odnosslasniki gibi bir servis kullanabilirsiniz, site olarakta kendi sunucunuzda olacağından dolayı bu bir sorun olabilir ileriki zamanlarda, bu yüzden host yerine Blogger ile kurup, upload ettiğiniz videoları gömebilirsiniz. Film ismi önermek de, yani sizin böyle bir niyetiniz varsa zaten filmleriniz de vardır, burada film ismi söylemem doğru da olmaz ayrıca o size kalmış. Ayrıca @Keyifci ye katılıyorum. İdare etmek zor yani sıfırdan başlayıp.

Forum
    29
    Tepki
    4
    Meslek
    Çalışan
    Wordpress için özel film temalarından tavsiye ederim. Hosting ve domain olarak mutlaka off-shore olan sizin bilgilerinizi paylaşmayan hosting firmalarını tercih etmelisiniz. Herhangi bir telif durumunda başınız ağrımasın :)
    off-shore dediğin firmaları göremedim, rica etsem PM'den link atar mısınız?

Forum
    29
    Tepki
    4
    Meslek
    Çalışan
    film sitesi çok uygun bir fikir değil bu zamanda hocam.. Telif hakkından başın illaki ağrır.. Ama ağrımadığını varsayalım googledan linklerini kaldırtırlar.. Yeni bir film sitesini büyütmek artık çok zor..
    Bu pandemi sürecinde film izlemek isteyenler için aklıma geldi.

Forum
    29
    Tepki
    4
    Meslek
    Çalışan
    Merhabalar, WordPress kullanacaksanız Keremiya isimli popüler bir tema var, Türkiye'de birçok site bu temayı kullanıyor. Kendi sunucunuzda barındırmak yerine Odnosslasniki gibi bir servis kullanabilirsiniz, site olarakta kendi sunucunuzda olacağından dolayı bu bir sorun olabilir ileriki zamanlarda, bu yüzden host yerine Blogger ile kurup, upload ettiğiniz videoları gömebilirsiniz. Film ismi önermek de, yani sizin böyle bir niyetiniz varsa zaten filmleriniz de vardır, burada film ismi söylemem doğru da olmaz ayrıca o size kalmış. Ayrıca @Keyifci ye katılıyorum. İdare etmek zor yani sıfırdan başlayıp.
    Büyük ihtimal wordpress kullanacağım, Keremiya temasının fiyatı bana pahalı geldi, ücretsiz yapmak istiyorum para vermeden yapmak istiyorum.

somebach

Forum
    99
    Tepki
    67
    Web
    cavatin.com
    Meslek
    Öğrenci

somebach

Forum
    99
    Tepki
    67
    Web
    cavatin.com
    Meslek
    Öğrenci
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri