Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Evlilik mi Bekarlık mı Denilseydi

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Evlilik mi Bekarlık mı Denilseydi

  Evlilik ve Bekarlık arasındaki Farkları Ele Alacağız Bu sohbetimizde.

  Genellemeye Bakılırsa Herkes halinden Şikayetçi, Neymiş Efendim Evlendiğimizde Her şey Bitiyormuş, Eskisi gibi olmuyormuş, İlgisi azalıyormuş Bazen Bayanlar abartıyor. Bayanların isteklerine bakılırsa Eşlerinin sadece ona odaklanmasını ve onun isteği Doğrultusunda Gitmeyi ister Erkekler ise İşlerine Karışılmamasını Ve Huzurlu Bir Ortam İster. Bayanların Bitmek Tükenmek Bilmeyen Alışverişleri Yok mu İşte Bir erkeği Çileden Çıkarabilecek Durum. Alışveriş. Genelde Bayanlar kolay kolay Beğenmezler. ve Çok seçiciler dır. 2. Çeşit bayan vardır Kıyafet Konusunda Biri Her şey uyacak mantığı Taşıyan Biri ise kendine yakıştıranı ve rahat olanını Pek teferruat Aramayan. Ama sonuçta iki side bayan Anatomi aynı.

  Bekarlar ise Evliliği Tatmadıkları için Çok Emin Konuşur ve İstikrarlı dırlar Ama bilemezler ki Evlilik Sorumluluk ister Güven ister Birçok Şey ister Artık Günümüzde Evlilik Yaş oranı 17-18 Yaşlarına kadar Düşmüş. Gençlerimiz Bazen Yanılsa da Elbet de Onlara ışık olacak Birileri Vardır Yanında.

  Birde Bizim İnsanlarımız Bazen Cahilce Davranıyorlar. Aile Sözü Dinlememek Gibi mesela. Diyebilirsiniz ki Hayat benim hayatım Yaşayacak Olanda Benim Ailem Değil Demenize.. de Cevabım Var elbet de.. Onlar Geçirmiş Görmüş İnsanlar Yanı sıra Onlar Sizin aileniz Anne Baba Olmadan Anlayamazsınız.  Vede Bizler Varlıklarımıza Değer vermiyoruz. Onları kaybettiğimizde üzülüyoruz ama iş işten geçiyor. Ne kadar acı çeksen de yalvar sanda giden gelmiyor. Bu giden Ailenden Bir fert yada dost arkadaş Ve sevgili Ama ne olursa olsun Hayat Devam ediyor Öyle yada böyle giden gitmesiyle kalıyor. Kalanlar Öyle yada Böyle Hayata Devam etmek zorunda.

  Hayattayken Varlıklarımızın  Değerini Bilelim Çünki Geç Olabilir. . Bu Sohbetimize Ekleriniz Olursa Yada Önerileriniz Olursa Konuya Yorum atmayı unutmayın..
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst