Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Eskişehir haberleri

  osman75

  Banlı Üye
  Katılım
  26 Ara 2017
  Forum
  59
  Tepki
  0
  Puan
  0
  Konum
  Belirtilmemiş
  Artık her şeyin dijitalleştiği, internetin hayatımızın her alanına sızdığı bu çağda, birçok iletişim yayını ve yayımı organı da şekil değiştirerek çağı yakaladı.

  Artık gazete ve dergiler dijital ortamda daha çok kişiye, daha uygun fiyat ve imkan ile hatta çoğunlukla ücretsiz olarak ulaşıyor. Her ne kadar eski gazete ve dergiler birçoğu için kaybedilmemesi gereken değerler olarak görülse de, artık istenilen hız ve haber tatminini sağlamakta zorlanıyor. Çünkü son dakikada gelişen haberlere yer verememesi, insanların okumak için gidip almak zorunda olması, basım için bir maliyeti olması gibi birçok dezavantajı var. Bu nedenle gazetecilik artık önemli ölçüde dijital tabanda yürüyor.
  Eskisehirhaber26.com’da dijital habercilik alanında yeni bir sayfa açmayı ilke haline getiren, yenilikçi ve dürüst bir kimliğe sahip olma düşüncesi ile 2016 yılında yayım hayatına başladı. O zamandan beri de tarafsız ve bağımsız olma ilkesinden taviz vermeden varlığını sürdürüyor. Yerel haber sitesi olarak bütün şehrin kalbini tutan habercilik anlayışları ile artık Eskişehir’de ne olup bittiğini eskisehirhaber26.com sitesinden öğreniyoruz. Peki, bu siteyi bu kadar cazip hale getiren şey nedir?
  Öncelikle, yerel basın belirli sermaye desteği ile ayakta durduğu için, kimden ne kadar para alırsa, ona yönelik haberler çıkardığını görüyoruz. Yani hepsi, hemen bir partinin ya da sermaye grubunun yayın organı olarak gazetecilik yapıyor. Eskisehirhaber26.com ise bu duruma tepki olarak çıkmış ve bağımsız, tarafsız olmayı en önemli ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle haberler birilerinin istediği pencereden değil, tüm gerçek çıplaklığı ile sizin önünüze geliyor.

  Profesyonel, deneyimli ve eğitimli geniş bir çalışma grubuna sahip olan haber sitesi, Eskişehir son dakika haberlerini en hızlı bir şekilde girerek, Eskişehir halkı ile paylaşıyor. Eskişehir halkı sadece Eskişehir’de yaşayan insanlardan ibaret değildir. Eskişehir’de yaşamasa da kalbi Eskişehir ile atan, merak eden, takip etmek isteyen birçok kişi var. Yerel gazeteler bu ihtiyacı karşılayamadığı için Eskişehirhaber26.com buna da soyunarak tüm dünyaya Eskişehir haberlerini en hızlı ve tarafsız şekilde iletiyor.

  Eğer siz de Eskişehir haberlerini tamamen bağımsız olan, hiçbir siyasi düşüncenin ya da sermaye oluşumunun arka bahçesi olmayan, gerekeni söylemekten çekinmeyen, cesur bir habercilik arıyorsanız, üstelik Eskişehir haberlerini her yerden, en hızlı şekilde öğrenmek istiyorsanız, artık haberin adresi belli;
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst