Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Dizilerde Kötü Rol Oynayanlara Üzülüyorum

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Dizilerde Kötü Rol Oynayanlara Üzülüyorum
  Gerçekten Konu başlığımızda da belirtiğim gibi.. Bilirsiniz Televizyon kanallarında her gün yeni diziler boy gösteriyor. Yeniden ziyade eskileri göz önünde bulundurursak eğer karşımıza hiç hoş bir görüntü çıkmıyor. Ya ben kendi ailemi örnek olarak göstereyim.

  Şimdi bir televizyon kanalını ben sevmiyorum çünkü propaganda yanlısı olarak görüyorum. Yayımlamış olduğu tüm yayımlarda yalan haber var. Her ne ise Bizimkiler o kanalda bir dizi izliyorlar. Dizide kötü rolü oynayanlar yok mu :) İşte onlara neler söylemiyorlar ki :) Bunu sadece benim ailem yapmıyor eminim ki kötü rolde oynayan tüm karakterler aynı sorun ile karşı karşıyadırlar. Yani demek istediğim kulakları çok çınlıyordur. :)

  Dizi devrimizde bir bağımlılık olmuş bir faktördür. Benim düşüncem bu en azından, çünkü bu fikrime katılmayanlar da olabilir.

  Dizi izlerken bizler hepsinin hayal ürünü olduğunu anlayamıyoruz daha doğrusu telaffuz edemiyoruz. Bu yüzden iyilere dokunulduğu zaman, Kötülük gördüğümüz zaman hemen hakaret eder, O kişilere beddua okuruz.. Bizim zihniyetimiz biraz bozuk mu ne :)

  Hani yanılmıyor da değilim, Bu gün diziler, teknoloji araçları hayatımızda vazgeçilmez bir köprü kurmuş bundan vazgeçmek çok zor. Neyse sevgili okurlarım siz siz olun hayal ürününden yapılmış bir dizide kötü rol oynayanlara kötü sözler etmeyin. Bırakın kötü söz söylemeyi birde üzülüp kırılıyorlar bu kadar kendilerini kaptırıyorlar işte, Yazık hemde çok yazık. Lafı fazla uzatmayacağım İçimden geçen buydu bende sizinle paylaşmak yayımlamak istedim :)
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst