Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Dijital Canlı Destek Sistemleri

Forum
    21
    Tepki
    1
    Meslek
    sohbetçi
    Dijital Canlı Destek Sistemleri
    Trigger ile socker teknolojilerinin birleştirici özelliğiyle yüksek hız sunan Suppsay canlı destek yazılım sistemleri, kurumsal web çözümleri sunmaktadır. Web siteleri ve dijital ticaret siteleri için oluşturulan canlı yardım bölümlerini, teknolojiden faydalanarak tasarlamaktayız. Ticaret ürünü, tanıtımınızı yaptığınız hizmet ve web kurumsal faaliyetlerinizde, kullanıcıların ve müşterilerin en hızlı biçimde ve kolay kullanılabilir özelliğiyle erişmesini sağlamaktadır.

Canlı Destek Yazılımı İçin Gereken Programlar

Suppsay yazılımları, tüm web programları ve tüm uygulamalar ile uyumlu çalışma özelliğine sahiptir. Facebook, Twitter ve whatsapp canlı destek programları yanı sıra Web Widget, Skype ve Telegram uygulamaları ile entegre olabilmekte, fonksiyonel kullanım sağlamaktadır. Dijital web hizmetleri dahilinde hız, güven, kalite ve tasarım avantajları sağlamaktadır.

Suppsay Fonksiyonları

Gelişmiş yazılım programları sayesinde gelişmiş ayarlarda panel ve yönetim ayarları, gelişmiş rapor ve analiz ile müşteri kaydetme opsiyonları sağlamaktadır. Satış artışı sağlayan canlı destek sistemi, sistem üzerinde ziyaretçi kaydetme fonksiyonu sayesinde hızlı ve anında yardım fonksiyonu sağlamaktadır. Anlık, günlük, haftalık ve aylık istatistik sunma, doküman olarak alma avantajları sağlamaktadır.
    https://suppsay.com/

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri