Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Demir – Razıyım Gel

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    freelancer
    Demir, yıllarını müziğe vermiş şarkıcı ve bestecidir. Kaptan, fotoğrafçı, colorist, endüstri mühendisi, ve sistem analisti olarak da çalışmaları bulunan Demir ilk albümü olan “Razıyım Gel” albümü ile dinleyicileri ile buluşuyor. Bu ilk albümü yirmi yıl süren müzik birikiminin ve sevdasının vücut bulmuş halidir. Demir albümünü” Yıllardır ayrı kaldığım sevgiliye sarılmanın mutluluğu içindeyim" diye değerlendirerek bu mutluluğu sevenleri ile paylaşıyor.
    Razıyım Gel
    Demir’in “Razıyım Gel” albümü 7 şarkıdan oluşuyor. Albümdeki bütün şarkıların söz ve besteleri sanatçıya ait bulunuyor. Albümündeki gitar performansları Doruk Okuyucu’ya ait. Şarkıların aranjesinde Kemal Eren, Sunay Ersoy ve Taner Ersoy albüme katkıda bulunmuştur. Albüm Yaşar Kekeva Plakçılık tarafından piyasaya çıkarılmıştır.
    Albümün ilk klibi “Razıyım Gel” şarkısına çekilmiştir. Bu klip oldukça duygusal ve hüzünlü karelerle dolu bir albüm. Dinleyicilere ve izleyicilere aşkın ızdırabını anlatan bu parçanın klibi de aynı duyguları veriyor. Albümün ikinci ve belki de daha çok ses getirecek parçası” Renkli Pervane” ye çekilecek.
    Albümdeki şarkılar:
    • Renkli Pervane
    • Razıyım Gel
    • Çarem
    • Günlerim Soldu
    • Tutamıyor Gönül Kendini
    • Oyun Bu
    • Beni Al
    Demir – Razıyım Gel Şarkı Sözleri
    Hüzün geldi yine
    Sanki bana düşman
    Ölen ruhuma
    Diz çöküp ağlıyor
    Geçen acıları
    Yeniden çıkartıyor
    Gel yağmur ol
    Gel rüzgar ol
    Gel, sensiz yaşam bana haram
    Gel nerdeysen
    Gel razıyım
    Gel nerdeysen
    Gel razıyım

Hüzün geldi yine
    Sanki bana düşman
    Ölen ruhuma
    Diz çöküp ağlıyor
    Geçen acıları
    Yeniden çıkartıyor
    Gel yağmur ol
    Gel rüzgar ol
    Gel nerdeysen
    Gel razıyım
    Gel nerdeysen
    Gel razıyım
    Söz & Müzik: Demir
    Yönetmen: Mustafa Şen
    Netd tarafından YouTube'da yayınlanan klibi
    adresinden izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri