Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Coinlerden önerebileceğim Bitcoin, Etherium, Ripple, Tron, Verge, Digibyte

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  dünkü yazımda özetle Coin dünyasının bilinen borsalar gibi algılanmaması gerektiğini , şu anda yaşanan dünya ticaret dünyasında br devrim ve bir fırsat olduğunu , dünyanın digital anlamda değiştiğini , bu değişime uyum gösterip ve bu fırsatlardan yararlanmamız gerektiğini anlatmıştım.
  Coin dünyasına girmek için önce işleyişini anlamak , ticaret dünyasında ki geleceğini görmek ve digital dönüşümün nereye gideceğini bilmek gerekir. Ve bir Coin stratejisi geliştirmek gerekir. Benim Göstemek istediğim , doğrudan bir coin yatırım tavsiyesi yerine bir yol haritası çizmektir.
  KOYUN YOLU 
  Coin Stratejisi ile söylemek istediğim bir fikriniz olmalı, yatırım yaparken size ait bir şablon olması gerekir . bir bütçe belirleyip sadece bir coine yatırmak yerine araştırıp belirlediğiniz bir kaç coine girerek riski azaltmalı ve mutlaka zamanınız olmalı beklemelisiniz. 
  1. Bir veya iki türk coin borsaları yanında mutlaka Bir veya daha fazla Yabancı coin borsaları ile çalışmalısınız.
  2.Herkesin bildiği Coinlerden önerebileceğim Bitcoin , Etherium , Ripple , Tron , Verge , Digibyte , Dogecoin , Iota ,siacoin ,Electronium ,Reddcoin gbi coinlerden alabilir ama asıl Coin in Bitcoin olduğunu unutmamalısınız. 
  3.Arbitraj yapmak yerine düşük fiyatlı coinleri bulup almak ve beklemek , en az bir kaç katı olmadan satış vermemelisiniz.
  4. Asla aldığınız fiyattan düşüğüne satış vermemeli , satış emri verdiğinizde emirleri dolara değil Bitcoine vermeli bitcoinde kalmalısınız. 
  5.Transferleri mutlaka Aynı coin adresine göndermelisiniz.
  6. araştırmayı incelemeyi hiç bırakmamalı , yeni çıkan coinlerin ve borsaların fırsatlarını takip etmelisiniz. Bir çok coini piyasaya çıkmadan ön satışta çok uygun fiyata alabilirsiniz ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. bazıları servet kazandırır. daha sonraki yazılarımda bu coinlerden bahsedeceğim.
  hergün 11 12 gibi yazılarıma devam edeceğim.
  teşekkürler.

  Alıntı : "ŽCemalettin Almaz"Ž
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst