Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Coin Piyasasına Yeni Girenler İçin

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  Öncelikle borsaya yeni giren arkadaşlar ya da kripto dünyasından yeni haberi olmuş arkadaşlar, bu gönderi sizler için iyi okuyun.

  1) Bu Btc forumunda ben dahil kimse kahin değil, geleceği göremez, sadece analiz yapabilir onlar da istatistik tabanlıdır, illa her analiz tutacak, her analizcinin dediği olacak gibi bir şey söz konusu değildir. O nedenle yatırım yaparken "ahmet abi şunu dedi, mehmet abi bu koini dedi" gibi hareket etmek yerine kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederim.

  2) Bu forumda kimse anasının karnında bu işleri öğrenmedi. Bu işlerle uğraşıp kazanç sağlayan insanlar belki aylarca emek verdi bu bilgi birikimine sahip olabilmek için. O nedenle her gönderinin altına konudan alakasız "şu ne olur bi yardımcı olsana" "bu koini aldık battık mı" tarzı yorumlar yapmayın gerçekten rahatsız edici oluyor. Bir sorunuz varsa kendi gönderinizi yapın, uygunsa admin zaten onaylar insanlar da yorum yapar. İşten anlayan birini görünce hemen o adamı soru yağmuruna tutmayın

  3) Okumayı öğrenin. Kimse havadan bu bilgileri edinmedi, internette bir sürü forum, haber sitesi, analiz sitesi var. Dil bilmiyorum diyorsanız google çeviri var, biraz emek verin, bedavadan para kazanma diye bir şey malesef yok.

  4) Sabırlı olun, bir koini aldım bir gecede %25 yapsın diye bir şey beklemeyin. Koinler çok hızlı yükselebildiği gibi çok hızlı düşüş de yapabiliyor, sonradan üzülmeyeceğiniz sayılarla işlem yapın ve kimseye suç atmayın. Riski üstlenin ve psikolojik olarak kendinizi zorlamayın. Asla aç gözlü olmayın ve realistik hedefler koyun. %30 yapsın çıkarım diyorsanız 2 ay sonra %30 yapınca çıkın.

  5) Kimseye hakaret etmeyin, bu borsada ne olacağını kimse bilemez. Kâr etmek kadar zarar etmek de var dedik, o nedenle "sen şunu söyledin düştü" demeyin, araştırmanızı güzel yapın. Birisi analiz paylaşıyorsa inanıp inanmamak size kalmış, yalan söylüyorsun vb. yorum yapmayın.

  Biraz vakit ayırıp okusanız aslında her şey çok daha güzel olacak. O nedenle "bir haftada 1000TL kaç TL olur" ya da "5000TL var bunu ne kadar katlarız" tarzı kafa yapısında olanlar bence kripto piyasasından uzak dursun. Herkese bol kazançlar.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst