Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Çiftlik Vip

  osman75

  Banlı Üye
  Katılım
  26 Ara 2017
  Forum
  59
  Tepki
  0
  Puan
  0
  Konum
  Belirtilmemiş
  Hakkımızda

  Çiftlik oyunları, sanal ile reel ortamı buluşturmak adına yola çıkan ekibimiz, yeni yılın başlangıcı ile faaliyetlerine başlamayı hedeflemiştir. Bu anlamda sistemimiz, hayatın her alanında rahatlıkla oynayabileceğini bir çiftlik oyunu temeline dayanmaktadır. Tüm platformlar ile uyumlu olan Çiftlik VİP, bilgisayarlardan, tabletlerden ve akıllı telefonlar üzerinden erişilebilmektedir.

  Sistemimizdeki temel amaç, oyun içerisinde yer alan tavuk, keçi, arı ve inek gibi muhtelif hayvanları satın alarak beslemek ve bu hayvanların üretmiş olduğu yumurta, süt ve bal gibi mahsullerin satılarak reel paraya çevirmektir. Bu anlamda sizlere bir de sürprizimiz bulunuyor. Oyuna yeni kayıt olan kullanıcılar, sistemde on altı lira değerinde altın ile ödüllendirilmektedir. Hediye olarak aldığını bu altın ile sistem içerisinde bir adet Manisa Tavuğu alabilir, deponuzu yükseltip yem satın alarak üretime başlayabilirsiniz.

  Çiftlik VİP ile, oyun oynayarak para kazanma şansına erişebilirsiniz. Bu şekliyle evde, işte, okulda, dışarıda, internete bağlanabildiğiniz her yerde Çiftlik VİP ile hayvanlarınızı kontrol edebilir, onlara yem verebilir ve ürettikleri mahsulleri satarak para kazanabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yapmak, güncel arayüzümüz ile çok kolay. Pratik menüsü ile de karmaşıklığa son verdiğimizi bildirmek isteriz.

  Çiftlik VİP Sistemi’nde daha çok kazanmak için yeni altınlar satın alabilirsiniz. Bununla da yetinmeyip oyun içerisinde yer alan BONUS etkinlikler ile de kazanç elde etme şansınız bulunmaktadır. İleriye dönük geniş yelpazeli hedeflerimiz için şimdiden yerinizi ayırtmaya ne dersiniz?

  Misyonumuz

  Çiftlik VİP, misyon olarak kullanıcı güvenliğini ve sistemin işlevselliğini ön planda tutmaktadır. Bu anlamda sistem içerisindeki tüm yazılımsal geliştirmeler sürekli yapılmakta, gelişen teknoloji ile birlikte iyileştirme çalışmaları da her an faal hâle getirilmektedir.

  Vizyonumuz

  İleriye dönük yatırım yapılacak projelerin iyi hesaplanması, dürüst ve güvenilir bir altyapı ile üyelerimize hizmet vermek temel düsturumuz şeklindedir. Çiftlik VİP, bu anlamda sanal çiftlik oyunu ile gerçek yatırım durumunu bir araya getirmiş bir portföydür. Geleceğe dönük tüm yatırımlar, kullanıcılarımızla birlikte en kârlı niteliklerden seçilerek sunulmaktadır. Bu anlamda daha çok kazanç ve daha az risk temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst