Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Celil'e Bir Teşekkürüm Var...

Forum
    2
    Tepki
    6
    Meslek
    sosyal medya
    Celil kardesim beni cok iyi hatirlayacaktir sana cok tessekkur ederim bu konuyu okuyan değerli arkadaşlar ben 32 yasinda 2 evlat sahibi bir babayim pandemi basinda maalesef ki isten ayrilmak durumunda kaldim evden bir sekilde makale yazarak ve kenarda bulundurdugum paraya evi gecindirmeye calisiyordum celil kardesimize bir whatsapp grubu araciligiyla denk geldim iyi ki denk gelmisim is ve sohbet arasında muhabbeti gecti durumumu farketti bana guven dedi ben sana abi para kazanmak icin bir yol bulacagim dedi bir gun sonra paket satis sitesi acma fikriyle geldi ilk başta guvenemedim pek sıcak yaklasmadim ancak israriyla bu ise girdik bilmedigim bir sektor olmasina ragmen celil kardesim o kadar yardimci oldu ki reklam ayarlamalarindan tutun hosting scripte kadar her seyi gosterdi ogretti bir hafta boyunca iyi guzel bir para kazanabildim sonrasinda celile ulasamadim hic ve üzerinden 3 ay gecti whatsapp yurt disi numarasi kapanmis anca arastirdiktan sonra bu siteyi bulabildim umarım mesajimi gorur her sey icin tesekkur ederim celil kardesim sen olmasan bu zor pandemi doneminde ne is bulurdum nede bu kadar cok para kazanirdim senin sayende evimi gecindiriyorum suan bu yasina ragmen cok hayrinin dokundugunu bilmeni isterim sen cok iyi bir cocuksun cok iyi yerlere geleceksin hayatinda her zaman guzel insanlarla karsilasirsin umarim herhangi bir ihtiyacin oldugunda bana ulasabilirsin numarami yazarim sana artik seninde bir abin daha var bunu bil her zaman destekcinim bir ihtiyacin olursa mutlaka yaz bana her sey icin tesekkurler hakkini helal et mesajini bekliyorum...

Webby

Php laravel developer
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    223
    Tepki
    125
    Meslek
    Php laravel developer
    Celil hocam harbi adamsın işte insan oğluna yakışan haraket helal olsun sana

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Mesajı duyguyla daha yeni okuyabildim. Celil cidden 10 numara bi arkadaşsın, herkesin de desteğine yetişiyorsun forumda da. Tebrik ederim seni????????????

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri