Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • @Celil ile Birlikte Seo İddiası :)

Emineller

Banlı Üye
    Forum
    18
    Tepki
    13
    Meslek
    Öğrenci
    @Celil ile birlikte aynı anahtar kelimeler üzerinde çalışmalar yapacağız kimin sitesi daha önde olursa yarışmayı o kazanacak.
    anahtarkelimexxxx.com anahtarkelimexxxx.net alan adlarına sahibiz. Aynı anda çalışmaya başlayacağız.
    Aynı bu şekilde SEO konusunda kendisine güvenen arkadaşlar varsa kendileriyle bu şekilde bir yarışma yapabiliriz.

Bir hafta içinde sıralamayı açıklayacağız @Celil başarılar dilerim tabi mümkünse :)

Celil

Admin
    Forum
    2,451
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Öyle büyük konuşmayalım, başarıya en çok senin ihtiyacın olacak gibi duruyor Emine hanım :D
    Bu tarz yarışmaları sizlede yapabiliriz domainler tarafımızca verilecektir. SEO konusunda güvenenleri yoruma bekleriz.

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Ben bıraktım SEO işlerini ???? ikinize de başarılar, konuyu takip ediyorum

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Fake değil gerçek bir kızdı, akıllarınca bana n*de atıp kandırıp yönetici olup forumu patlatacaklardı :D
    Niye ergen ergen işlerle uğraşıyorlar böyle yaa, yazılım konuşun kardeşim dimi, ne işiniz var garip garip hareketlerle yaaniii????????

Celil

Admin
    Forum
    2,451
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Niye ergen ergen işlerle uğraşıyorlar böyle yaa, yazılım konuşun kardeşim dimi, ne işiniz var garip garip hareketlerle yaaniii????????

Valla hocam garip insanlar cidden, birde hayatımda çok sevdiğim bir insan olmasına rağmen böyle değişik işlere giriştiler ama başaramadılar :D

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Celil ben de Gold üyeydim yaw ne olmuş benim aplette gitmiş arada ???????? düz üye olmuşum

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri