Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Çanta Modelleri

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Çanta Modelleri
  Çantalar kadınların vazgeçilemez aksesuarlarıdır. Aynı zamanda kombinlerinde tamamlayıcı parçalarıdır. Her kadının vücut tipi farklı olduğundan kullanıcağı çanta modelleri de farklıdır. Peki vücut tipine göre çanta seçimi nasıl olmalıdır?
  Öncelikle alacağınız çanta vücut tipinize uygun olmakla birlikte aynı zamanda şık ve kullanışlı olmalıdır. Çanta seçimi yaparken çok dikkat etmelisiniz.
  Atletik Yapılı Vücut: Çok köşeli ve atletik yapılı vücuda sahip olan kadınların dikdörtgen ve dairesel yapıda çantalar ve dar açılı çantalar tercih etmelidirler. Bu tarz çantalar vücudunuzu daha düzgün gösterir ve size sadelik kazandırır. Üzerinde nakış veya civili çantalarda kullanabilirsiniz.
  Yuvarlak Hatlı Vücutlar: Bu vücut tipli bayanların çantaları genelde elde taşımalı çantalardır. Daha kadınsı çantalar size daha çok yakışacaktır.
  İnce ve Uzun Boylu Vücutlar İçin: Bu vücut tipine sahip kadınlar farklı çanta seçimi konusunda oldukça şanslı. Omuz çantaları, büyük sırt çantaları ve daha farklı modelleri rahatlıka kullanabilirler. Basklılı çantalarıda tercih edebilirler.
  Minyon Tipli Vücutlar İçin: Bu vücut tipine sahip kadınların kesinlikle büyük çantalardan uzak durmalıdırlar. Çünkü boylarını olduğundan daha kısa gösterirler. Bu bayanlar daha çok yuvarlak ve küçük çantalar tercih etmelidirler. Bu uygunlukta çantalar için furla çanta ve michael kors çanta modellerine de göz atabilirsiniz.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst