Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Butik Dershane

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Butik Dershane
  Butik dershane olarak yeni eğitim öğretim döneminde Ankara'nın çeşitli semtinde hizmete başlamış bulunmaktayız. Butik dershane Ankara; Eryaman, Çankaya ve Kızılay olmak üzere isteğiniz semti seçerek profesyonel eğitim kadromuz ile geleceğinize yön verebilirsiniz.

  Hizmetlerimiz

  Profesyonel eğitim kadronuzun yanı sıra eğitim koçluğu, rehberlik hizmetleri, öğrenci takibi ve aksamayan veli bilgilendirme sistemimiz ile değerli öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmeleri, zamanlarını verimli kullanarak ulaşmalarını hedefliyoruz.

  Butik Dershane Ayrıcalıkları

  Test Fen butik dershane olarak Ankara ilimizde bölge genelinin en seçkin eğitim olanaklarını sunmak en büyük hedeflerimiz arasındadır. Kurumumuz kitle dershaneleri tercih etmeyen birebir eğiti odaklı, özel 7 - 8 kişilik sınıflarda eğitim almak isteyen öğrencilerini bünyesine almaktadır. Öğrencilerin mevcut başarılarını gün geçtikçe arttırarak hedefe taşımak kurumumuzun başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır.

  Öğretim Modelimiz

  Uyguladığımız öğretim modeli eğitim sistemleri arasından özenle seçilmiş olan modern bir uygulama sistemidir. Glaser' in Temel Öğrenme Modelini en güncel yöntemler ile uygulamaya almaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz; hedeflerini belirleyip uygun adımlarla eğitimleri için gereken materyal, kaynak ve verimli zaman tarihinde bulunmaktadır.
  http://butikdershanesi.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst