Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Bitcoin’e yatırım tavsiyeleri

  Katılım
  11 Ocak 2018
  Forum
  64
  Tepki
  1
  Puan
  7
  Konum
  Danimarka
  Bitcoin’e yatırım tavsiyeleri

  Bitcoin yatırım konumuzda sizleri biraz olsun bilgilendirmek ve yatırım yapmadan önce dikkat edeceğimiz en önemli unsurlar hakkında bilgiler. Bitcoin ve altcoinlere yatırım yaparken daha isabetli olabilmeniz için gereken temel bilgiler. Yaptığınız yatırımlarda ne kadar isabetli olursanız o kadar daha fazla kazanırsınız. Sürekli yükselmeye devam eden bitcoin, yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Ana akım medyakuruluşları bitcoin’i yeni bir varlık sınıfı olarak lanse ederken fiyat 18.000 doları aştı. Piyasadaki önemli oyuncular ve uzmanlar ise bitcoin’i daha parlak bir geleceğin beklediğini düşünüyor. Standpoint Research analisti Ronnie Moas, 2018’e kadar bitcoinin $5000 dolarlık fiyata ulaşılacağını düşünüyorlardı ama bitcoin $5000 doları çoktan solladı. Bitcoin yatırım ları piyasadaki olumlu hava ve yapılan tahminlerle birlikte günlük yatırımcıların ne yapması gerektiği konusunda farklı görüşlere sahip. Konuda bitcoine yatırım yapmak ve yapmamak için en önemli sebebler ve tavsiyeler yer almaktadır.

  524fe72f0d5857c243b326688692fb6c.png


  Bitcoine ve altcoinlere yatırım nasıl nereye yatırım yapmamız gerekli, piyasayı araştırın ve kendi kafanıza göre uygun bir coine yatırım yapın. Öncelikle karar verin yatırımlarınız uzun vadelimi kısa vadelemi olması gerekli. Her ikisinide yatırım yapabilirsiniz, uzun vadeli olarak biraz bicoin ve kısa vadeli olarakda altcoinlere yatırım yapabilirsiniz. Kısa vadeli alış veriş için en uygunu altcoinler oluyor, kısaca düşerken alın çıkarken satın. 

  Bitcoin yatırım konusunun devamı buradan..
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst