Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Bir ilki gerçekleştiriyoruz. Dünya'da Belki İlk

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Bir ilki gerçekleştiriyoruz. Dünya'da Belki İlk.


  Yerel ve pilot olarak belirlediğimiz ve hiç kimseden bir destek almadan kendi imkanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ve işleyiş tarzıyla Dünya'da bir ilk olan firmaları doğru konumda bulunmalarını sağlama ve doğru bilgilerini internet ortamına aktarmak için, yerel üretken şehirleri kalkındırmak, dijital dünyada daha ulaşılabilir, daha aktif bir görünüm ile şehri daha ilerilere götürmek adına başlatığımız projemizi sizlere sunmaktan gururluyuz.

  4 Arkadaş çıktığımız bu yolda 4 tablet ile 2 ayda 1900 firmayı ziyaret ederek kayıt işlemini sağladık. Doğru konumlarını güncelledik ve firmalara verdiğimiz üyelik sistemiyle hiç bir ücret almadan onlara bir websitesi sağlamış bulunmaktayız.

  Yayınlamamızın amacı, projemizin fikri mülkiyet hakları korunmaktadır. Hiç bir şekilde içerik ve aynı şekilde faaliyete geçirilmemesi için yine kendi imkanlarımız ile çabalıyoruz. Pilot bölgemiz Bursa'dır fakat ne kadar projemizi anlatmak için Bursa Valiliğine, Bursa Esnaf Sanatkarlar odasına, Bursa Sanayi ve Ticaret odasına randevu başvuru yapsakta, Kosgeb başvurusu ve kişilere bir email göndersekte hiç bir geri dönüş alamadığımızı belirtmek isteriz.

  Her gün genişletiyor, her gün güzelleştirmeye çalışıyoruz, maddi manevi gücümüzle...
  Her tablet aldığımızda bir çalışma arkadaşımız daha oluyor, böylelikle bir nebze de olsa işsizliği önlemek içinde çabalıyoruz.

  Daha öncesini bilemeyiz ama Biz Türkler istersek her şeyi başarırız.

  Projemizin adresi : Bursa

  Proje genel bilgisi: Biz Kimiz
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst