Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • BAE Büyükelçiliği'nin bulunduğu sokağa Fahreddin Paşa'nın adı verildi

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  BAE Büyükelçiliği'nin bulunduğu sokağa Fahreddin Paşa'nın adı verildi
  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan kararla, Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği’nin bulunduğu 613. Sokak’ın adı, Fahreddin Paşa Sokak olarak değiştirildi.
  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Büyükelçiliğinin bulunduğu Çankaya ilçesi İlkbahar Mahallesi'nde yer alan 613. Sokak'ın ismini Fahreddin Paşa Sokağı olarak değiştirdi. Sokağı kesen 609. Cadde'nin isminin de Medine Müdafii Caddesi yapılması kararlaştırıldı. İsim değişikliği kararı, Büyükşehir Meclisi'nde oy birliğiyle alındı.
  Habertürk'ün haberine göre isim değişikliği kararında, “Medine kahramanı olarak anılan, gösterdiği askeri başarıyla Medine'ye sahip çıkan ve büyük bir destan yazarak tarihe geçen Fahreddin Paşa'nın isminin yaşatılması amacıyla Çankaya ilçesi İlkbahar Mahallesi'nde bulunan 613. Sokak'ın ismini Fahreddin Paşa Sokağı, 609. Cadde'nin isminin de Medine Müdafii Caddesi yapılması” ifadeleri yer aldı.
  TABELA YARIN TAKILACAK
  Büyükşehir Belediye Meclisi'nin kararının ardından Büyükelçiliğin bulunduğu sokağın tabelası değiştirilecek. Sokakların yeni isimlerini taşıyan tabelalar yarın yerine takılacak.
  "YAZIŞMALARDA ARTIK FAHREDDİN PAŞA SOKAK OLARAK YER ALACAK"
  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da sokağın adının 'Fahreddin Paşa Sokak' olarak değişeceğini Twitter hesabından duyurdu. Mustafa Tuna paylaşımında "Bundan sonra elçiliğin adresi Medine Müdafii cad. Fahreddin Paşa sokak olarak yazışmalarda yer alacaktır. Hayırlı Olsun." dedi.
  BAE Dışişleri Bakanı Şeyh Abdullah bin Zayed'in, Twitter hesabından bir kullanıcının, Medine müdafisi Fahreddin Paşa'nın "yerel halka karşı suç işlediğini" iddia eden ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde görüş içeren mesajını paylaşması büyük tepkiyle karşılanmıştı.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst