Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Aşkına Sahip Çıkmalısın

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Aşkına Sahip Çıkmalısın
  Aşk aslında anlamak istediğin manada sana zarar yada yarar verir. Eğer acı çekmek istersen acı, mutluluk istersen sana mutluluk verir lakin gördüğüm ve duyduğum bazı ilişkilerin sonu hiç de iç açıcı değil. Şimdi başa almak gerekirse anlam veremediğim bazı konular var ama biraz zihnimi zorladığımda ortaya çıkan bir takım sorunların nereden kaynaklandığını anlayabiliyorum.
  Güzel başlayan ilişkilerin güzel giden ve o güzel günlerin, haftaların, ayların ve yılların ardından bir anda bitmesi gibi mi denilir yoksa farklı bir tabir mi verirsiniz bu sizin seçiminiz olur. Seviyorsun onunla mutlu olacağına inanıyorsun yada kendi içinde farklı düşüncelere yöneliyorsun ve son olarak bittiğini karşındaki kişiye söylüyorsun bu ne kadar doğru ?
  Tamam senin duyguların, senin düşüncelerin var ama bu aşkı sadece sen var etmedin bu aşkı karşındakinden bir duygular görerek ona inanarak ona güvenerek var ettin ve sonunda onunla beraber mutlu olabileceğine inanarak bu yolda devam ettin. Şimdi ne oldu da bu ilişkiyi ansızın,ve sessiz sedasız bitirmenin eşiğinde oldun. ? Soruyorum sizlere aşk dediğin denemekten ibaret ise çok af edersiniz Kerhaneler bu işler için en uygun ve en ideal yerdir diye cevap verebilme hakkı doğuyor. Bunu idrak edemeyenler için söylüyorum.
  Aşkı farklı anlamlarda algılayanlar ve sadece geçici bir heves sananlar yanılıyorlar. Seven insan unutmaz belli bir zamandan sonra nefret duyabilir ama unutmaları imkansız onunla yaşadığı her bir dakikanın, saatin anısı ile yeniden canlanıverir.
  Çok aşklar gördüm inanın bana bakmaya kıyamaz’sın.. Ne duygular gördüm var ettiklerine inandıkların şeyi sadece bir hevesten yana olduğuna inanıp kendi istekleri doğrultusunda sürdürdükleri adını da Aşk koydukları bu anlamsız düşünceleri.. Ama hiç yanılmadım seven insanların bir gün muhakkak bir birlerine hesap vereceğine inandım belki bu dünyada belki diğer dünyada ama muhakkak hesaplaşacaklar.
  Siz siz olun inandığınız, Güvendiğiniz  ve duygularınızı ona karşı koyamadığınız biri çıkarsa sakın ama sakın vazgeçmeyin O duyguların adı AŞK siz Aşkınıza sahip çıkın. Gerisi Teferruattır..
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst