Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Asgari ücretle alabileceğiniz akıllı telefonlar – 2020

webmaster

İçerik Editörü
    Forum
    333
    Tepki
    153
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    2020 yılı için yeni belirlenen asgari ücretle alabileceğiniz akıllı telefonlar ile yaptığımız araştırma da, giriş ve orta seviye telefon modellerinden hangilerini alabileceğinizi belirledik.

Asgari ücretle alabileceğiniz akıllı telefonlar
    2020 yılının ilk yarısı için belirlenen 2 bin 324 lira asgari ücret ile alabileceğiniz telefonlar ve özellikleri hakkında yaptığımız kısa araştırmaya göre, aşağıdaki sonuçlara ulaştık. Her ne kadar üst segmentte yer alan modeller olmasalar da, listemizde işinizi ortalama seviyede görecek telefon modellerine yer vermeye özen gösterdik.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Çinli teknoloji devi tarafından üretilen Redmi Note 8 Pro, orta seviye telefonlar arasında tatmin edici teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. Özellikle kamera bakımından öne çıkan telefonun genel özellikleri, şu şekildedir.

64 MP ana kamerasının yanında, 8 ve 2 MP kameralarıyla göz dolduruyor. 20 MP ön kamerası ise, öz çekim yapmayı sevenler için yeterli özelliklere sahip bir telefon.

4500 mAh pil gücüne sahip olan telefon, 64 GB depolama alanıyla da orta seviyedeki telefonlar için başarılı bir özellik sunmaktadır. 6 GB RAM özelliğine sahip cihaz, Gorilla Glass 5 ekran teknolojisi kullanmakla birlikte 6.53 inç ekrana sahip.

Telefonun Türkiye'de ki ortalama fiyatı, 2.000 TL civarındadır.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro.jpg

General Mobile GM9 Pro
    Asgari ücretle alabileceğiniz akıllı telefonlar arasında öne çıkan bir diğer cihazda, General Mobile GM9 Pro’dur. Genel kullanımlar için düşündüğümüzde, ideal bir telefon olduğunu söyleyebiliriz.

Kamera Özelliklerinde 8 ve 12 MP arka kameraya sahip olduğunu gördüğümüz telefonun, 8 MP ön kamerası da kendi sınıfındaki bir telefon için yeterli görülüyor. Ortalama olarak 1.400 TL ile satılan telefon, 64 GB depolama ve 4 GB RAM kapasitesi sunuyor. Cihazın pil kapasitesi ise, 3800 mAh olup, teknik özelliklerine göre idare edebilecek seviyededir.
    General Mobile GM9 Pro.jpg

Samsung Galaxy A50 2019
    Orta segment telefonlar arasında çok güzel bir satış grafiği yakalayan Galaxy A50, Samsung kalitesinden vazgeçmeyenler için iyi bir tercih olarak görülüyor. Telefonun genel özelliklerine göz attığımızda, şunları görmekteyiz.

Gorilla Glass 3, Super AMOLED ve 6.4 inç ekran özellikleri dikkat çekerken, 4000 mAh gibi yeterli seviye bir pil kapasitesine sahip olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. 25 MP, 8 MP ve 5 MP 3 farklı arka kameraya sahip olan telefonun ön kamerası ise, 25 MP olarak dikkat çekiyor. Cihazın ortalama satış fiyatı, 2.200 TL civarlarında seyretmektedir.
    Samsung Galaxy A50 2019.jpg

OPPO A9 2020
    Türkiye akıllı telefon pazarına yeni girmeye başlayan telefon, genel hatlarıyla fiyatına göre yeterli seviyede özelikleriyle asgari ücretle alabileceğiniz akıllı telefonlar arasında bulunuyor.

6.5 inç ekrana sahip olan cihaz, 128 GB gibi muhteşem bir depolama alanıyla dikkat çekiyor. 4 GB RAM ve Snapdragon 665 donanımlarının kullanıldığı cihaz, 48, 8 ve 2 MP arka ve 16 MP ön kamerasıyla göz dolduruyor. Ortalama fiyatı 2200 TL olan telefonun, 5000 mAh batarya gücü de, oldukça dikkate değer bir özelliktir.
    OPPO A9 2020.jpg

Forum
    24
    Tepki
    12
    Web
    salingar.wordpress.com
    Meslek
    Serbest meslek
    Ben eğer asgari ücretli bir çalışan olsaydım bunların hiç birini almazdım. Çünkü günümüze teknolojisi öyle bir hal aldı ki özellikle de elektronik ürünler de çok oynama ve sahtekarlık var onun için ucuz ürünlere yönelip tamir parası ve yenileme parası vermektense pahalı elektronik ürün alırım bir defa alırım yani lafın gelişi tabi ama '' ömür boyu kullanırım'' 15-20 Yıl önce Piyasada bu kadar sahtekarlık yoktu, düşük kalite ürün yoktu ve ''UCUZ elektronik'' üründe yoktu aslında ama şuan ki fiyatlarla kıyas edersek uçurum da yoktu. Aslında ''yoktu veya vardı'' demek benim açımdan yanlış oluyor çünkü ben 15-20 yıl önce henüz 5-10 yaşlarındaydım yani ''varmış yada yokmuş'' desem daha gerçekci ve Türkçeye uygun olur ama olsun araştırma sevgim ve öğrenme isteğimle aradaki yaş farkını kapatıyorum. Bahsettiğim yıllarda ve i elektronik piyasasında şuan ki Rekabetin 5 de 1 vardı yani yok denecek kadar az rekabet vardı. Şimdi mesela samsung yada Apple gerçekten kaliteli bir ürün yapsalar kolay kolay bozulmayan aynı Nokia gibi yapılabilir mi yapılabilir bu seferde yedek parça satamayacak ve telefonları satmayacak yani insanlar yeni telefon almayacak tabi nokia kadar olamaz çünkü nokia tuşlu telefonlarda bir kere internet yok kamera yok sadece mesajlaşma ve telefon görüşmesi yapabiliyorsun arada işte snake yılan tetris falan oynarısn en fazla. Böyle bir cihazın bozulması yada fonksiyonun düşmesi zor hem usb girişi ve internet olmadığı için virüste kapmaz, tabi internet güvenliği konusunda IOS Androite göre bir tık daha güvenli ama tamamen güvenli ve açığı olmayan bir sistem değil IOS. Çünkü İnterneti olan yada usb bağlantısı yapılan bir cihaza bir şekilde zor veya kolay fark etmez virüste girer HACKERDE girer. Yani burada APPLE nin güvenli telefonları pekte bir işe yaramaz yani bu benim fikrim tamamen: kardşeim sen zaten FBI ajanı yada ne bileyim iş adamı falan değilsen sırf '' ABİ APPLE ÇOK GÜVENLİ'' Deyip te appleyi tercih etmen saçma ve komik tabi yazılımsal ve donanımsal özellikleri her zaman tartışılır ama hiç kimse bana APPLE IOS Güvenli diyemez. Konuyu toparlamak gerekirse. Birazdaha para biriktirip Samsungun Note Serisi bir telefonunu alırdım hem Appleye göre ucuz hemde bana göre sağlamlık konusunda Samsung Note Serisinden daha sağlam bir telefon değil ama sırf ''APPLE SAĞLAM TELEFON ABİ VE IOS GÜVENLİ'' Zırvası saçmalığına inanıp APPLE yi tercih ediyorsanız buda sizin bileceğiniz iş. IOS Yani APPLE ile tek kıyaslayacağım telefon SAMSUNG NOTE serisidir. Zaten Eğer ANDROİT telefon alacaksanız SAMSUNG NOTE serisinden vazgeçmeyin dostlar

Forum
    24
    Tepki
    12
    Web
    salingar.wordpress.com
    Meslek
    Serbest meslek
    + Apple yani IOS Telefonları Androit in en sağlam telefonu olan SAMSUNG NOTE serisini geçen APPLE yi IOS u daha avantajlı cazip hale getiren tek özelliği Telefondaki Programlara Andoritle kıyasen +2 Yıl daha fazla güncelleme almasıdır. Yani IOS daha uzun yıllar güncelleme alır Andorite göre. Velasıl kelam Bana göre IOS un yani Applenin SAMSUNG NOTE SERİSİNE Göre Tek avantajı bu.

Forum
    24
    Tepki
    12
    Web
    salingar.wordpress.com
    Meslek
    Serbest meslek
    Altını çizerek söylüyorum her çeşit telefonu kullanmış biri olarak söylüyorum bunu Androit telefon alacaksan biraz paraya kıyacaksın 1-2 / 2-3 Bin TL daha fazla para ödeyeceksin SAMSUNG NOTE serisini cebine koyup keyfine bakacaksın

webmaster

İçerik Editörü
    Forum
    333
    Tepki
    153
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Gönül isterki en iyisini almak lakin durumlar el vermiyor:) kimin gücü neye yeterse ona yöneliyor. Tavsiyeniz için teşekkürler yazdım bir kenara:)

Forum
    24
    Tepki
    12
    Web
    salingar.wordpress.com
    Meslek
    Serbest meslek
    Gönül isterki en iyisini almak lakin durumlar el vermiyor:) kimin gücü neye yeterse ona yöneliyor. Tavsiyeniz için teşekkürler yazdım bir kenara:)

Tabi hocam şartlar durumlar değişir ama biraz şartları zorlarsak emin ol daha uzun ömür cihazlar kullanırız. Kapalı çarşıda dükkanı olan esnaf cemal abi vardı böyle durumlarda hep vereceği cevap şu olurdu: ''Biz zengin değiliz ki ucuz ürün alıp zırt bırt tamir parası ve yeni telefon parası verelim'' Bu açıdan düşünmek lazım bide

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri