Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Artık Ne Yapacaklarını Şaşırmışlar

  Esrarengiz.NET

  Moderator
  Katılım
  19 Ara 2017
  Forum
  539
  Tepki
  47
  Puan
  27
  Konum
  16 | Bursa
  Web
  esrarengiz.net
  Meslek
  webmaster
  Artık Ne Yapacaklarını Şaşırmışlar
  Rezillik mi desen, Bölücülük mü desen ne dersen de haklı olursun biliyordum ama bu gün konumda paylaşarak sizlere de göstermek ve bilgilendirme maksatlı paylaşıyorum. Video sitelerinde bilakis Youtube de güzel eserlerin, yada farklı konumda olan videoların alt kısmındaki yorum bölümünde her rezillik var.

  Ben Türk, Kürt, Yahudi, Çerkez, Laz ayrımı yapmadım yapmamda bizler insanız dinimiz, dilimiz, düşüncelerimiz ne olursa olsun Yaratıcımız ALLAHTIR.. Bunu algılamakta güçlük çekenler kendine yakıştığı gibi aşağılık bir düşünceler ile güzelim eserlere iftira atarak ortamı gerdirmeyi kendilerine ilke edinmişler.

  Size örnek olarak bir şeyler göstermek istiyorum. Ferhat TUNÇ bu adam kimdir ? Ben bir insanın geçmişinde neler yaşadığını yada geleceği ile alakalı neler yaşamak istediği ile ilgilenmem bu adam bir sanatçıdır ben buna bakarım Youtube de Eserlerini dinliyor videoya atılan yorumlara bakıyorum biri çıkmış kendini bilmezcesine gerginlik oluşturmak için Türk yada Kürt ayrımı yapıyor yada bir partinin övgüsünü yada aşağılıyor bu ne kadar doğru ? Orada bulunanlar eğer Müslüman ise bu düşünceyi taşımazlar.

  Ben Elhamdulüllah Müslümanım Türkü de Kürdü de Yahudisini de ALLAH yarattı fikir, dil ayrımı olsa da yada nadiren inançları ayrı olsa da saygı duymak insana en yakışan tavırdır.  Mevlana Hz. ‘nin bir sözünü dile getirmek istiyorum..

  ” Cahille girme Münakaşaya, Ya sinirini zıplatır havaya yada yazık olur adabına..! ”

  Umarım beni anlamışsınızdır. Türkiye Cumhuriyeti sizlere Vatansa bu değeri namusunuz gibi koruyun.. Çünkü bu vatanda Annelerimiz, Bacılarımız, Hanımlarımız var onlara zeval gelmesini istemeyenler çıkıp da saçma sapan yorumlar, açıklamalar yapmazlar. Biz bu vatanı düşman işgalinden kurtarırken orada Türk, Kürt ayrımı yapıldı mı ki siz kalkmış burada cahilce konuşuyorsunuz.. Neyse Mevlana’nın sözü geliyor da aklıma sessiz kalmak istiyorum.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst