Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Aminoasitler ve Protein Tozları Satış Sitesi

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Aminoasitler ve Protein Tozları Satış Sitesi
  Spor yapanlar, kas geliştirmek ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler bu hedeflerine daha hızlı ulaşmak için çeşitli gıda takviye ürünlerini kullanıyorlar. En çok kullanılan gıda takviyesi ise proteindir. Ancak hedefinize daha çabuk ulaşmak için doğru bir protein tozu çeşidini kullanmalısınız. İzole whey protein ve hidrolize whey protein tozu çeşitleri en saf protein tozlarıdır. Konsantre whey protein tozlarında ise protein dışında karbonhidrat ve yağ da bulunmaktadır. Vücudunuzun ihtiyacını tespit ederek doğru çeşidi kullanmalısınız. Bunun dışında kazein protein bar, yumurta protein tozu, soya proteini tozu, et proteini ve soya proteini gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Elde ediliş kaynakları farklı olan bu tozların ortak özelliği kas gelişimine, kas hasarlarının tamirine yardımcı olmalarıdır.

  Proteinlerin ve buna bağlı olarak hücrelerimizin temel yapı taşı olan amino asitler ise esansiyel amino asitler ve esansiyel olmayan amino asitler olarak ikiye ayrılır. Esansiyel olmayan amino asitleri vücudumuz kendisi üretir. Ama esansiyel amino asit çeşitleri vücut tarafından üretilemez, dışarıdan alınması gerekir. Kaslarımızın ve dokularımızın gelişmesi ve onarımı için amino asitlerin her iki çeşidi de gereklidir. Amino asitler toz, tablet ve sıvı formunda bulunuyor. Kullanımı çok rahat olduğu için tablet amino asitler daha çok tercih ediliyor. Toplam 23 çeşit amino asit bulunuyor. Birden fazla amino asitin belli oranlarda karıştırılmasıyla da kompleks amino asit elde ediliyor.

  Yağ yakımını hızlandırmak ve güçlü bir kas yapısına sahip olmak için kullanılan yağ yakıcı çeşitleri ise doğru kullanılmadığında sizi arzu ettiğiniz hedefe ulaştırmayacaktır. Yağ yakıcı kullanırken mutlaka spor yapmak gerekir. Böylece yağ yakıcılar yağları parçalayarak enerjiye dönüştürür ve depolanmasını önler. Yağ yakıcı kategorisinde 3 çeşit supplement bulunuyor. L-karnitin yağ yakımını hızlandıran ve en çok kullanılan çeşittir. CLA vücutta yağ depolanmasını önlemektedir. Termojenik yağ yakıcılar ise metabolizmayı hızlandırıp vücut ısısını arttırır. Ancak yağ yakıcılar sporla ve dengeli beslenmeyle sizi hedeflerinize daha hızlı ulaştıracaktır. Spor yapmadan ve dengeli, düzenli beslenme programı uygulamadan yağ yakıcılardan sonuç alamazsınız. Ayrıca supplement alırken kaliteli markaların ürünlerini tercih etmelisiniz ve nasıl kullanacağınız konusunda beslenme uzmanından bilgi almalısınız.
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst