Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Almanya Merkez Bankası yöneticisi: Kripto para düzenlemeleri dünya çapında olmal

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  lmanya Merkez Bankası yöneticisi; bitcoinin sadece ulusal düzeyde değil, uluslararası olarak hazırlanmış düzenlemelere tabi olması gerektiğini savunuyor.

  Frankfurt’ta bir organizasyonda demeç veren Bundesbank yöneticisi Joachim Wuermeling; “Sınırları olmayan kripto parları belirli bir ülkeye veya bölgeye göre düzenlemek mümkün değil. Bunun yerine kripto parlar global ölçekte düşünülmeli ve düzenleyici beraber çalışmalıdır.” dedi

  Bundesbank yöneticisinin “Sanal para birimlerinin etkili bir şekilde düzenlenmesi için mümkün olan en büyük uluslararası işbirliği gerekiyor. Ulus devletlerin düzenleyici mekanizmaları bu konuda yetersiz kalıyor” sözleri, Çin ve Güney Kore’den gelen kripto paralara ilişkin düzenleme haberlerinden bir süre sonra geldi.

  Güney Kore’nin kripto para borsalarını yasaklayacağı haberleri daha sonra yalanlanmış olsa da, hükümet spekülatif fiyat hareketlerinin önüne geçebilmek için düzenlemeler üzerinde çalıştığını bildirdi. Bununla beraber Çin hükümeti ise, madencilik aktivitelerini azaltmak için vergi ve elektrik teşviklerinin geri alınabileceğini açıkladı.

  Düzenlemelerin belirli seviyede gerekli olduğu gerçeği bir kenara dursun, sadece düzenleme kelimesinin bile kripto para borsalarında bu kadar etkili olması hala bu pazarların ne kadar kırılgan olabildiğini ve insanların hala teknolojiye yatırım yapmak yerine kısa zamanda zengin olmanın peşinde olduğunun göstergesi gibi.

  https://webrazzi.com/2018/01/16/almanya-merkez-bankasi-yetkilisi-kripto-para-duzenlemeleri-dunya-capinda-olmali/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst