Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Akustik Sünger

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Akustik Sünger
  Spesiyal sünger akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Bütün özellikleri diğer akustik süngerler ile aynıdır. Aralarındaki tek fark yüzey şekilleridir. Akustik spesiyal sünger yanmazlık özelliği kazandırılmış olan ses yalıtım süngeridir. Mekanlarda akustik çözümleme sağlamaktadır. Diğer akustik süngerler gibi poliüretan köpükten üretilmektedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilmektedir. Bariyerli ve kendiliğinden yapışkanlı modelleride bulunmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. 

  Akustik spesiyal sünger alev ilerletmez özelliktedir. Ateşe maruz kalırsa alevlerin büyümesine engel olmaktadır. Ses yutucu ve ses emici özellikte bir süngerdir. Akustik spesiyal süngerin de bariyerli modeli bulunmaktadır. Yüksek frekanslı seslerin geçişlerinin engellenmesi amacıyla bariyerli modeli kullanılmaktadır ve yüksek ses yalıtım performansı sağlamaktadır. 


  Stüdyo, konser salonları, bateri odası, piyano odası, müzik odası, prova odası, ses kayıt odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, enstrüman - çalgı odası, disco - bar gibi ve benzeri akustik mekanlarda ses problemlerinin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Yankı, eko ve uğultı gibi ses problemlerinin önüne geçilmesini sağlamaktadır. 

  Akustik spesiyal sünger birinci sınıf kaliteye sahip olan ses yalıtım süngeridir. Kolayca uygulanabilmektedir. Solid adı verilen özel yapıştırıcı bulunmaktadır. Bu yapıştırıcı duvara sürüldükten sonra spesiyal sünger uygulanmaktadır. Daha kolay bir uygulama için kendiliğinden yapışkanlı spesiyal sünger kullanılabilir. 
  akustik sünger, piramit sünger, yumurta sünger
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst