Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Akşam olunca net yavaşlıyor

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Merhaba arkadaşlar bugünlerde akşamları net yavaşlıyor can sıkıcı bir durum hangi siteye girirsem gireyim agır çekim modunda herşey sizde de oluyormu böle?

firataverbek

Güvenlik Uzmanı
    Forum
    22
    Tepki
    15
    Web
    www.firataverbek.com.tr
    Meslek
    SİBER GÜVENLİK UZMANI
    ADLİ BİLİŞİM EĞİTMENİ
    SİBER SUÇLULAR VE GÜVENLİĞİ EĞİTMENİ
    Merhaba arkadaşlar bugünlerde akşamları net yavaşlıyor can sıkıcı bir durum hangi siteye girirsem gireyim agır çekim modunda herşey sizde de oluyormu böle?
    Telekom ARIZA kaydı Oluşdurman Gerekiyor Dün Gece Turktelekom Kendi Sistemlerinde Problemler Vardı 2 Günündür Türkiye Geneli Kaynaklı Bir Hız Sorunu Mevcut Sadece Sende Değil ARIZA kaydı Oluşdurmanı Öneririm

Celil

Admin
    Forum
    2,454
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Covid nedeniyle akşam saatlerinde yoğunluk oluyor, bölgenizdeki altyapı yeterli değilse haliyle yük sonucu yavaşlamalar meydana gelebilir. İstanbul'da ilk covid zamanları benimde akşam saatlerinde kesintilerim oluyordu destek talebi gönderdim bir iki kere ondan sonra düzeldi şu an kesinti yaşamıyorum. Ama @firataverbek 'in dediği gibi Türkiye geneli hat zayıflaması mevcut.

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Telekom ARIZA kaydı Oluşdurman Gerekiyor Dün Gece Turktelekom Kendi Sistemlerinde Problemler Vardı 2 Günündür Türkiye Geneli Kaynaklı Bir Hız Sorunu Mevcut Sadece Sende Değil ARIZA kaydı Oluşdurmanı Öneririm

Covid nedeniyle akşam saatlerinde yoğunluk oluyor, bölgenizdeki altyapı yeterli değilse haliyle yük sonucu yavaşlamalar meydana gelebilir. İstanbul'da ilk covid zamanları benimde akşam saatlerinde kesintilerim oluyordu destek talebi gönderdim bir iki kere ondan sonra düzeldi şu an kesinti yaşamıyorum. Ama @firataverbek 'in dediği gibi Türkiye geneli hat zayıflaması mevcut.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim destek talebinde bulundum bakim:)

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri