Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • ABD polisi 53 milyon dolarlık Bitcoin satacak

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  ABD Kolluk Kuvveti Hizmeti, çeşitli suç soruşturmaları kapsamında el konulan 3813 bitcoin için gelecek ay bir açık arttırma düzenleyerek gelir elde etmeye çalışacak, açık arttırmada sunulacak 3813 bitcoinin mali karşılığı 53 milyon dolar civarında.
  ABD polisi için Bitcoin satışları rutin bir işlem olsa da ilk kez bu büyüklükte bir müzaeyede yapılacak ve kriptopara piyasasında son dönemde görülen hareketliliği de etkileme ihtimali bulunuyor.
  Bitcoinlerin açık arttırmayla satılacak olması da müzayedeye katılacak yatırımcılar için inanılmaz bir kr fırsatını beraberinde getiriyor. 
  200 bin dolar ön ödemeyle kayıt yaptırılması gereken etkinlikte son başvuru tarihi 19 Ocak olarak belirlendi. Satılacak bitcoinler kişisel satıştan ziyade blok olarak elden çıkarılacak ve bu da müzayedeyi daha da ilginçleştiriyor. En düşük blok ise 500 bitcoin yani 1.5 milyon dolar civarında olacak.
  Teklifler 22 Ocak'ta açıklanacakmış.İlgilenenler için haberin devamı habertürk'te
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst