Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • 5000000 turk lirasi kazanmak isteyenler

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  İlk etapta 50milyon TL kazanacağım diye 20binTL'nizden olabilirsiniz onu söyleyeyim Cheesy

  Bitcoin ile geçen sene ilk tanışan arkadaşlara sormak istiyorum; bu işe ilk girdiğiniz zaman hiç kar ettiniz mi? ettiyseniz bile açgözlülükten parayı çekmeyip kaybetmişsinizdir muhtemelen. Peki ya şimdi? Daha yeni yeni paranızı 2'ye katlamaya başlamışsınızdır muhtemelen.

  Yukarıda arkadaşın dediği gibi hıyarım diyene tuzla koşulmayacak bir piyasadasınız. Dolara, altına benzemez bu piyasa. Aldığı zaman tüm yatırımınızı alır götürür, veridiği zaman paranızın 2-3 katını verir.

  Bitcoin ile kısa vadede katlamanızın mümkünatı yok o parayı. Altcoinler ile katlayabilirsiniz. Fakat kafanızda 4 tane altcoin belirleyin. Bu coinleri 1 ay boyunca takip edin. Hal ve hareketlerini gözlemleyin. Maksimum kaça çıkmış bu coin? Geçen Bitcoin yükselişinden ne kadar etkilenmiş ve ne kadar aşağı düşmüş bu coin? Bunları inceleyin. Bitcoin yükselmeye başladığı zaman daha dikkatli incelemeye başlayın, tüm altcoinler dibe vuruyorlar genelde. 

  Kafanızda öyle coinler belirleyin ki tek yükselişte %500 artan coinler var. Geleceği parlak coinlere girin. Ama acele etmeyin girmek için yoksa elde avuçta olandan da olursunuz. Sadece fırsat kollayın, BTC yükseldiği zaman bunlar aşağı düşecekler. SABIR!

  Ethereum 1 ay önce 0.07 seviyesindeyken Bitcoin yükselmeye başladı be ETH, 0.024'e düştü. Bitcoin şuan düşüşte ve ETH son 1 ayda %300 kazandırdı. 0.024'den 0.097'ye çıktı. (Bu sadece piyasanın ufak bir örneğidir.)

  "Fakat size acı bir gerçek söyleyeceğim, bu piyasayı para kaybetmeden öğrenmek çok zor."
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst