Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • 1.2 Milyon Dolara Satılan Virüs Dolu Bilgisayar

Bir dizüstü bilgisayar düşünün içinde WannaCry, BlackEnergy , ILOVEYOU, MyDoom, SoBig ve DarkTequila gibi 6 tane virüs yazılımının bulunduğu eski bir bilgisayar. Size bunun fiyatının 1.2 milyon dolar olduğunu desek inanır mıydınız? Çin'de Guo O Dong adlı internet sanatçısı ve Deep Instinct adında bir şirketin oluşturduğu “Kaos’un Kalıcılığı" adlı sanat projesinde böyle bir bilgisayar açık attırmada. Guo O Dong bir sayfaya verdiği röpörtajda bunu "geçmiş tehditler kataloğu" olarak isimlendirdi.

virüs-dolu-bilgisayar.png

Guo O Dong, Samsung 2008 modelli bu virüslü dizüstü bilgisayardaki zararlı yazılımlarının yayılmasını engellemek için Deep Instinct ile iş birliği yaptı. Bu dizüstü bilgisayarda herhangi bir ağ bağlantısı bulunmuyor ve kesilmiş durumda. Bilgisayarı alacak kişinin bu zararlı yazılımları yaymayacağına, yaymamak üzere alacağına sözleşme imzalaması gerekiyor. WannaCry, BlackEnergy , ILOVEYOU, MyDoom, SoBig ve DarkTequila yazılımları zamanında 100 milyar dolara yakın devlet ve bankalar olmak üzere bir çok insana hasar vermişti.

Tabi insanımız durur mu, bu olaylardan sonra tepkisini eksik etmedi.
    bana 1000 tl verin virüsleri silerim hatta faturasını bile çıkartırım
    bilgisayarımı virüs doldurup satıyorum alacak var mı
    aynı benim bilgisayar ya bu kadar para ediyormuydu
    para verilmez buna ben beleşe dahi yaparım
    adamlar pcnin etrafına sarı çizgi çekmiş sanki etrafa gerçek virüs saçıyor :D

Forum
    105
    Tepki
    4
    Meslek
    Cnc Operatör
    Yakın zamanda alıcısı çıkacaktır kuşkusuz : ) biz de takipçisi oluruz.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri