Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Yeni Kısa Video Paylaşım Platformu Olsa Üye Olur muydunuz?

Yeni Kısa Video Platformuna Üye Olur Muydunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

somebach

Project Manager @ Cavatin
    Forum
    99
    Tepki
    67
    Web
    cavatin.com
    Meslek
    Öğrenci
    Merhabalar, olur muydunuz? Biliyorum, birçoğunuz TikTok'u sevmiyor, ben de sevmiyorum ve diğer taraftan da uygulama kaynak kodlarına bakıldığında, WhatsApp boykot diyerek korkup kaçılan Facebook'dan çok daha fazla veri toplayıp, aslında bir veri işleme projesi olduğunu görebiliyoruz. Peki, elit bir kısa video platformuna üye olur muydunuz ve başkaları sizce olur muydu?

Rubik Dijital

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
    Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Webmaster/Yazılım Geliştirici / Grafik Tasarımcısı/Seo Uzmanı/Dijital Reklamcı
    Türk yapımı ise olur

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Live ve Video özellikleri bulunan, TikTok gibi her kullanıcının erişim aldığı, yayıncıların para kazandığı ve kullanım arayüzü hoş bir platform ile gelirseniz bir şekilde tutma şansı var. Ama her şeyden önemlisi reklam, reklam olmadığı sürece pek başarılı olamazsınız.

somebach

Forum
    99
    Tepki
    67
    Web
    cavatin.com
    Meslek
    Öğrenci
    Live ve Video özellikleri bulunan, TikTok gibi her kullanıcının erişim aldığı, yayıncıların para kazandığı ve kullanım arayüzü hoş bir platform ile gelirseniz bir şekilde tutma şansı var. Ama her şeyden önemlisi reklam, reklam olmadığı sürece pek başarılı olamazsınız.
    Haklısınız, şu anda kendi yazma imkânım yok Celil Hocam, şu anki donanımım buna uygun değil ve zaten tek başına yazılabilecek bir şey değil ama hazır şablonlar var, üstüne GitHub'dan birkaç kod eklenirse, Play Store üyeliğimiz var zaten, yayınlarız ama dediğiniz gibi reklam işi biraz zor oluyor. Daha önce Instagram reklamlarını denemiştim Cavatin için ama sadece gönderi beğeni aldı, tek bir üye bile gelmedi. En mantıklısı Play Store reklamı. Burada bir konu açmayı deneyeceğim bu konuyla ilgili, olursa eğer Cavatin'de bağlantılı bir kısa video platformu bence hoş olur.

Rubik Dijital

Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Haklısınız, şu anda kendi yazma imkânım yok Celil Hocam, şu anki donanımım buna uygun değil ve zaten tek başına yazılabilecek bir şey değil ama hazır şablonlar var, üstüne GitHub'dan birkaç kod eklenirse, Play Store üyeliğimiz var zaten, yayınlarız ama dediğiniz gibi reklam işi biraz zor oluyor. Daha önce Instagram reklamlarını denemiştim Cavatin için ama sadece gönderi beğeni aldı, tek bir üye bile gelmedi. En mantıklısı Play Store reklamı. Burada bir konu açmayı deneyeceğim bu konuyla ilgili, olursa eğer Cavatin'de bağlantılı bir kısa video platformu bence hoş olur.
    Ben yazılım-tasarım konusunda yardım ederim ortak olabiliriz

somebach

Forum
    99
    Tepki
    67
    Web
    cavatin.com
    Meslek
    Öğrenci
    Hindistan'dan adamlar hazır şablonla bile 33 milyon indirilmiş uygulama yapmışlar, TikTok mantığında ama işte bir de ülke sorunu var. Hindistan ülkedeki girişimlere ne kadar klon olsa bile önem veriyor, insanlar kullanıyorlar ama Türkiye'de "yerli ve milli" denildiği zaman iş bitiyor, yapıldığı zaman o proje bitmiştir, projenin en ufak çalışanına kadar küfür ediliyor, eleştiri her zaman olur ama önyargı işte...

Rubik Dijital

Grafik Tasarımcı
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    80
    Tepki
    52
    Meslek
    Hindistan'dan adamlar hazır şablonla bile 33 milyon indirilmiş uygulama yapmışlar, TikTok mantığında ama işte bir de ülke sorunu var. Hindistan ülkedeki girişimlere ne kadar klon olsa bile önem veriyor, insanlar kullanıyorlar ama Türkiye'de "yerli ve milli" denildiği zaman iş bitiyor, yapıldığı zaman o proje bitmiştir, projenin en ufak çalışanına kadar küfür ediliyor, eleştiri her zaman olur ama önyargı işte...
    o zaman ne olduğunu kimin yaptığını söylememek gerekiyor sadece facebook youtube gibi yerlerde reklam yaparsın biter hocam ama haklısın yerli dediğin zaman biter ama dediğim gibi ben 2 aydır boşum iş gelmiyor yazılım-tasarım konusunda yardım ederim karşılığında ortak oluruz %50

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Ben tasarımdan çok sitedeki paylaşılanlarla ilgileniyorum içerikler benim için uygunsa neden üye olmayım. :) Tiktok tasarım olarak güzel fakat gel gelelim diğer platformlara göre bana itici geliyor.
    Tutarmı tutmaz mı? bütçeniz iyi ise ekibinizde var ise tutmaması için engel yok. Lakin şöle bir durum var bizim insanımız yerli yapılan birşeylere ilgisiz kalıyor. Buda o projenin gelişmesini etkiliyor.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri