Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • #WTC coin Coinest borsasında işleme başladıktan sonra tavan yaptı

  Katılım
  31 Ara 2017
  Forum
  961
  Tepki
  1
  Puan
  17
  Konum
  KKTC
  #WTC coin Coinest borsasında işleme başladıktan sonra tavan yaptı

  Waltonchain'in Coinnest'teki Stratejik Yatırımı - Blockchain Sanayi Geliştirme Sistemini İlerletmek İçin İleride Taşınıyoruz
  Sevgili Waltonchain taraftarları,

  Waltonchain'in Kore'deki hızlı ticaret gelişimini ve şirket küreselleşmesini gerçekleştirmek için 10 Ocak'ta Waltonchain ekibi Coinnest ile derin işbirliğine ilişkin bir anlaşma imzaladı ve Coinnest'e stratejik bir yatırım yapacak. Her iki taraf da Kore'deki Waltonchain işinin yanı sıra blok zincir endüstrisinin gelişimini teşvik etmek için blok zincirle ilgili teknolojiler geliştirdiklerini belirtti.

  Kore'nin en büyük mübadelelerinden biri olan Coinnest, işlemin tamamlanmasından bir yıl sonra 7.5 trilyon KRW'luk toplam işlem tutarı ve 500.000 üye kazanmıştır. Coinnest ile olan işbirliği, Waltonchain için küresel bir ticari ekosistem kurma yolunda önemli bir stratejik adımdır. Waltonchain, Aralık 2017'den beri Coinnest Trading Platform'da listelenmiş ve kullanıcıların çoğundan tanınmış ve destek sağlanmıştır.

  Şu anda, Coinnest sadece önemli bir değişim değil, aynı zamanda Waltonchain tarafından geliştirilen çoklu alt zincirlerin uygulanması için Kore pazarında uzun vadeli bir ortaktır. Waltonchain'e, ticari uygulamaları gerçekleştirmek ve Güney Kore'deki kaynak tabanımızı genişletmek için yardımcı olacaktır.

  Gelecekte Waltonchain, mükemmel küresel blok zincir teknolojilerini ve projeleri desteklemek ve Waltonchain'in yeni ticari ekosistemini genişletmek için Coinnest ile birlikte çalışacak.

  Waltonchain ekibi,

  10 Ocak 2018
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst