Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Web Tasarım

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    Web tasarım , Sunucu ve hosting ,3d max hizmetleri
    Merhaba ;

Aranıza yeni katıldım lafın kısası arkadaşlar elimde aşırı derecede iş olduğu için bir kaç tane işimi tasarımcı olan bir arkadaşa vermek istiyorum.
    Gerekli bilgilendirme özel olarak tasarımcı arkadaşa ileteceğim aynı zamanda yapılan işleri bana 2 ay içerisinde teslim etmek zorundadır.

1 php bir site ve admin paneli yapılacak ( Yapacak olduğunuz sitenin örneği var )
    2. E-ticaret siteleri düzenlenecek cok zorda kalırsanız ben yardımcı olurum geceleri

Bunlar için fiyatlarınızı verirseniz işin geri kalanını özelden konusa biliriz.

Ödeme yapılmadan önce tasarımcı arkadaş ile sözleşme yapılacaktır. Sözleşme doğrultusunda parası iş başladığında %30 yada 40 bölümü verilecektir. Geri kalanı işler tamamlanınca kendısıne iletilecektır.

CaN

Forum
    90
    Tepki
    45
    Meslek
    Serbest Meslek
    Merhaba aramıza hoşgeldiniz.
    :thumbsup:

Forum
    105
    Tepki
    4
    Meslek
    Cnc Operatör
    Merhaba öncelikle Esrarengiz'a hoş geldiniz kalıcı olmanız temennisi ile,

Konuyla ilgili yakın arkadaşıma bilgi vereceğim ilgilendiği takdirde konuya gelecektir hocam, hayırlı işler.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri