Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sorum Var WEB SİTESİ

Forum
    7
    Tepki
    3
    Meslek
    Öğrenci
    Ben e-ticaret tarzı bir web sitesi açmak istiyorum tıkla satın al gibi mesela ve hiçbir kodlama bilgim yok wordpres veya kodlama bilgisi istemeyen sitelerden sitemi açabilir miyim ?

Webby

Php laravel developer
    Yazılım Uzmanı
    Forum
    223
    Tepki
    125
    Meslek
    Php laravel developer
    E ticaret olayı biraz zor çok araştırma yapman gerek birde hiç bilgin yok kod olarak ama tafsiyem
    Prestashop
    Opencart
    Bunlar üçretsiz yazılımlar

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Ben e-ticaret tarzı bir web sitesi açmak istiyorum tıkla satın al gibi mesela ve hiçbir kodlama bilgim yok wordpres veya kodlama bilgisi istemeyen sitelerden sitemi açabilir miyim ?
    Sana tavsiyem önce biraz araştırman, bol bol video izlemen, YouTube' da derya deniz bilgi var. İşini wordpressde de görürsün (woocommerce) opencart ile de. Her ikisini de izle öğren, sonra localhostta az pratik yap. Sonra bu başlık altından yine görüşelim, yaparsın????

Celil

Admin
    Forum
    2,430
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Wordpress ile yapmak istiyorsanız bir e-ticaret teması bulun internette ücretsiz bir çok tema mevcut. WooCommerce eklentisi ile e-ticaret sisteminizi kurabilirsiniz. Ek modül/eklentiler ile ödeme sistemlerini vb. şeyleri ekleyebilirsiniz. Tema araştırmak için Wordpress WooCommerce Theme olarak araştırma yaparsanız Google'da bir çok tema önünüze çıkacaktır.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri