Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Watch Kayışları Nasıl Değiştirilir?

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Watch Kayışları Nasıl Değiştirilir?
  Apple Watch'a yönelik birden çok ve çeşitli kayış seçeneği kullanıcının beğenisine sunuluyor. Bu kayış alternatifleri sayesinde akıllı saatinizi birçok kıyafet ile kombin etmeniz mümkün. Bu sayede de Watch akıllı saatler hayatın tüm alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Saat sahipleri farklı kayış ve bilezik seçenekleri ile saatlerinin görselini değiştirebildikleri gibi, her gün farklı bir saat takma şansını elde etmiş oluyor, bu saatler ile ilgili inceleme ve haberleri superhaber sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Apple Watch için piyasaya sunulan çeşitli kayış, bilezik ve bileklik alternatiflerinden bazıları;

  Classic Buckle: Görüntü olarak büyük ya da küçük ekranlı modeller için tasarlanmış olup, sadece siyah renk seçeneğiyle satılıyor.
  LeatherLoop: model, sadece 42. mm. için uygundur.
  Link Bracelet: En pahalı akıllı saat kayışıdır. Her iki boyut için de uygundur.
  MilaneseLoop: 38 ve 42 mm. çapındaki modeller için uyumludur.
  Modern Buckle: Yalnızca 38 mm. saat içindir ve dört rengi vardır.

  Apple Watch saatin kayışlarını değiştirmek zahmetsiz ve basit bir işlem olmakla birlikte, oldukça kısa süren bir işlemdir. Belirtilen adımları sırası ile takip edip uygulamanız halinde Watch kayışlarını değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. İlk adım olarak mevcut kayışı yerinden çıkarmanız gerekiyor. Bu işlem için saat kasasının arkasında üstte ve altta olmak üzere uzun ve ince düğmeler olduğunuz göreceksiniz. Akabinde parmaklarınız bu düğmelere basılı halde dururken kayışı sağa ve sola doğru olacak şekilde çekin. Bu sayede kayışlar yerinden çıkmış olacaktır.

  2. Değiştirmek istediğiniz yeni kayış parçalarını üzerlerinde yazan yazılar iç kısma doğru bakacak şekilde yuvalarına yerleştirin. Bu parçaları yuvalarına iterek yerleştirdiğinizde "çıt" sesi duyuyor olmanız gerekir. Eğer bu sesi duyduysanız, değiştirmek istediğiniz kayışlar yuvasına girmiş ve sağlam bir şekilde oturmuş demektir.
  http://www.superhaber.net/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst