Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Uzman Çözüm

Forum
    38
    Tepki
    1
    Web
    novusteknikdestek.blogspot.com
    Meslek
    Bilgisayar Teknik Servis
    Herkese selam. Mesleğimi halen yürütmekte olan, öte yandan web aleminde farklı alanlarda deneyim kazanmış bir Teknik Destek Uzmanıyım. Uzun süre önce Makale Yazarlığı ile tanıştıktan sonra İnternetin sunduğu nimetlerin bir kısmından faydalanma şansım oldu. Sonra Blog hususunu keşfettim. Makale yazmakla uğraşırken, siparişleri zamanında yetiştirmek ve "müşteri memnuniyeti esastır" ilkesi sürekli kafamın içinde dönerken, (artı bir de SEO var tabi ;) ) Multi Task yönümü keşfettim ve kısa zaman önce bir blog açmaya karar verdim. Mesleğimle ilgili konu seçmem kaçınılmazdı ve doğal olarak bu çerçevede bir blogu yayına verdim. Tüm Pc kullanıcıları adına zor durumda kaldıkları dönemde faydalanabilecekleri içerikleri barındıran herkese yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir site. Henüz emekliyor ancak umuyorum beğeneceksiniz.

https://novusteknikdestek.blogspot.com

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri