Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Üniversite Öğrencileri İçin Barınma Sorununa Kalıcı Çözüm

  Katılım
  22 Ara 2017
  Forum
  21
  Tepki
  1
  Puan
  0
  Konum
  bursa
  Meslek
  sohbetçi
  Üniversite Öğrencileri İçin Barınma Sorununa Kalıcı Çözüm
  Öğrencilerin üniversite okumak için en çok tercih ettikleri iller arasında yer alan Aydın'da barınma sorunu için kalıcı çözümler üreten kurumumuz, güvenli ve başarılı bir gelecek için gençlerimizin yanında yer alır. Aydın kız öğrenci yurtları özellikle ailelerin endişelerini gidermek için kendilerini geliştirmektedir. Konusunda deneyimli bir yönetim ve anlayışlı personellerle hizmet veren yurdumuz, öğrencilerin sevgisini kazanabilmek için karşılıklı olarak iyi niyete dayalı bir çalışma prensibi geliştirmiştir. 

  Talebe Özel Oda Seçenekleri

  1'den 5'e kadar farklı sayıda öğrencinin bir arada kalmasına imkan tanıyan Aydın öğrenci yurtları kızların kendi ayakları üstünde durabilmeleri için gerçek hayatın bir provası niteliğindedir. Yurdumuzda 7/24 güvenlik hizmetleri görevliler ve güvenlik kameraları eşliğinde sağlanmaktadır. Parmak iziyle sunulan yurda giriş ve çıkış saatleri belli saatlerle sınırlandırılmıştır. 

  Öğrencilere Özel Hizmetler

  Sosyal alanlarda sunulan imkanların yanı sıra; revir, internet, etüt salonu ve kolay ulaşım imkanlarıyla zenginleşen Aydın özel yurt fiyatları odada kalacak öğrenci sayısına göre belirlenmektedir. Hafta sonlarında dışarı çıkmak isteyen öğrenciler yurdumuzun merkezi konumu sayesinde her türlü ihtiyaçlarını kısa sürede ve kolay bir şekilde tamamlayabilirler. 
  http://www.ankakizyurdu.com/
   
  instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
  Üst