Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Final

Forum
    11
    Tepki
    0
    Meslek
    Uzman Veri Kontrol
    Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Final Özellikleri

Bootstrap ile kodlanmış Responsive özelliği ile tüm ekran tipleri ve mobil cihazlara uyumludur.
    Sınırsız Referans/Ürün Ekleyebilme
    Sınırsız Referans/Ürün Kategorisi Ekleyebilme
    Sınırsız Blog/Haber Kategorisi Ekleyebilme
    Sınırsız Blog/Haber Ekleyebilme
    Sınırsız Sayfa Kategorisi ekleyebilme
    Slider özelliği
    Sınırsız Slider Ekleyebilme
    İletişim Formu
    Seo dostu (self Link Yapısı)
    Mysqli kodlama
    vb. gibi şuan aklıma gelmeyen başka birçok özellik.

Script tarafımdan denenmiştir ancak gözden kaçan ufak tefek hatalar olabilir. Önceki versiyondan gelen hataları elimden geldiğince düzelttim. Ayrıca önceki versiyondan gelen yorumlardan geri döönüşler alınarak bazı hatalar düzeltilirken ve bazı özellikler de eklendi.

Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Kurulumu
    Öncelikle bu script ücretsiz bir hizmet olduğu için kurulum veya teknik destek sağlamıyorum. Kurulum çok basit ve kendiniz yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyip kurulumu tamamlayın;

İndirdiğiniz Zip dosyasını şifresini girerek açın
    Zip dosyası içerisinde bir klasör ve onun içindede bir veritabanı dosyası mevcut. Bu veritabani_db.sql dosyasını Phpmyadmin ile içeri aktarın.
    inc klasörü içindeki config.php dosyasını bir editörde (Notepad++ programı gibi) açıp veritabanı bilgileri ile yönetim paneli klasör adını düzenleyin.
    Tüm dosyaları ftp (Filezilla programı gibi) ile server'a gönderin.
    Yönetim paneli ilk giriş bilgileri:

kullanıcı adı: admin@firma.com
    şifre: admin
    Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Zip

Demo: https://ogzdemo.000webhostapp.com/

Dosyayı İndir :
    https://www.dosyayukle.biz/uf

Scripti istediğiniz gibi düzenleyip kullanabilirsiniz. Ancak düzenlenip satışının yapılması yasaktır. Ogznet.com bu gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez. Ayrıca buradan indirip kuracağınız script için Ogznet.com herhangi bir taahhütte bulunmaz ve teknik destek sağlamaz. Bunun dışında son söz olarak scripti dilediğiniz gibi düzenleyip istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri