Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Ücretsiz Değerlendirme/Oylama Plugini (Yıldızlı)

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    Merhaba arkadaşlar. İşlerin biraz yavaşladığı ve dinlenmeye fırsat bulduğum bu günlerde zamanı değerlendirip sadece webmaster forum üyelerine, bir framework kullanarak özel bir plugin hazırladım. Özellikle script demiyorum çünkü küçük çapta ve basit bir şey kodladım, bir plugin şeklinde her türlü alt yapıdaki web sitelerinizde (Php, Html, Wordpress, Forum vb.) sunucunuz üzerinden link vererek değerlendirebilirsiniz, sunduğunuz bir işlemi üyelerinizle paylaşıp güzel şeyler ortaya koyup koymadığınızı onlardan geri bildirim alarak ölçebilirsiniz.

Adsız.jpg

* Yıldız oylamasından sonra butona tıklandığında yıldızlar sarı renk alıyor ve istediğiniz e-mail adresinize rapor olarak anında geliyor.
    * Responsive (Mobil/Tablet) uyumlu olup görüntüleme ve estetikte sizi mahcup etmez.
    * İlgili css dosyalarıyla oynama yaparak renkleri kendi tarzınıza göre düzenleyebilirsiniz.
    * En önemlisi; rating\oyla_files\formoid1\form.php dosyasında 3. satırda bulunan e-mail adresi satırına kendi e-mail adresinizi yazmayı unutmayınız, yoksa oylama sonucu gelmez.

Güle güle kullanın...

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri