Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Türkiye'de Satış Ortaklığı Networkleri

Forum
    7
    Tepki
    0
    Meslek
    Freelancer, Webmaster, Designer.
    Dünyada "Affiliate Marketing" adı verilen yönteme Türkiye'de "Satış Ortaklığı" veya "Gelir Ortaklığı" deniyor.

Yani eğer sitenize gelen müşterileri, Mavi, Mudo, Koton, Beymen, Boyner, Trendyol gibi büyük mağazalara gönderip, müşterileriniz alışveriş yaptıkça da o satıştan komisyon kazanmak isterseniz Türkiye'deki satış ortaklığı networkleri olan Gelirortaklari.com , Reklamaction.com , Affocean.com veya Admitad.com sitelerini inceleyebilirsiniz.

Bu siteler müşterinizi göndereceğiniz mağazaya bir kod koyarlar ve o müşteriyi takip edebilmek için de size bir link verirler. Bu linki sitenize koyup, müşterinize "şu linkten o mağazaya git" dediğiniz zaman, müşteriniz de o linkten gidip alışveriş yaptığı zaman tiko para kazanırsınız.

Ha ingilizce site kurmak istiyorum derseniz de Commission Junction, Tradedoubler, Linkshare, Shareasale, Impact Radius, Zanox (şimdi Awin oldu) diye arayıp bakın. Mutlaka sizi ilgilendiren bir takım fırsatlar bulacaksınız.

Benim adım Tiko.

Tiko para kazanmak için sorularınız olursa bana ulaşın. Bazen buralardayım, bazen de değilim.

Sevgiyle.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri