Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sorum Var Tosla kartı kullanarak kazanç elde eden varmı ?

Forum
    46
    Tepki
    20
    Web
    www.sivasyemek.com
    Meslek
    Esnaf
    Elektronik cüzdanlar hızla artarken pazar da iyice kızışmış vaziyette Fastpay ile başlayıp, Paycell ile devam eden pazara son giren Tosla da ne gibi kazanımlar elde ediliyor fikri olan fikrini paylaşabilirmı acaba ? Hangi avantajları var. Neden tosla kullanmalıyız sorusuna cevap verirseniz seviniriz kıymetli forumdaşlarım ...

Forum
    46
    Tepki
    20
    Web
    www.sivasyemek.com
    Meslek
    Esnaf
    Tosla bir banka'nın yan kuruluşu olabilir. Birçok cüzdan bankaların zaten. Fastpay Denizbank'ın mesela, Paycel Turkcell'in. Bunlar başlı başına bir banka değil zaten. Kamu bankası dışında kimsenin banka kullanmamasını istiyorsunuz da peki gerekçesi nedir bu söylediklerinizin ? Arka planını da eklerseniz konunun daha iyi anlaşılması sağlanacak. Detaylıca belirtmenizi bekliyorum. Saygılarımızla ...

Forum
    65
    Tepki
    12
    Web
    ozhost.net
    Meslek
    Web tasarım grafiker sunucu
    Tosla bir banka'nın yan kuruluşu olabilir. Birçok cüzdan bankaların zaten. Fastpay Denizbank'ın mesela, Paycel Turkcell'in. Bunlar başlı başına bir banka değil zaten. Kamu bankası dışında kimsenin banka kullanmamasını istiyorsunuz da peki gerekçesi nedir bu söylediklerinizin ? Arka planını da eklerseniz konunun daha iyi anlaşılması sağlanacak. Detaylıca belirtmenizi bekliyorum. Saygılarımızla ...
    kamu bankası sadece halk ve ziraat tır geri kalanı şahıs bankasıdır örnek yüklü bir miktar yatırıyorsunuz ve şahıs firması iflasını veriyor kapatıyor gerisi anlaşılmıştır inşallah ama küçük işleriniz için kullanmayın demiyorum yüklü miktarlar için diyorum

Forum
    140
    Tepki
    125
    Meslek
    Freelance web & Coder
    kamu bankası sadece halk ve ziraat tır geri kalanı şahıs bankasıdır örnek yüklü bir miktar yatırıyorsunuz ve şahıs firması iflasını veriyor kapatıyor gerisi anlaşılmıştır inşallah ama küçük işleriniz için kullanmayın demiyorum yüklü miktarlar için diyorum
    Bir ekleme ve düzeltme yapayım özhost; vakıfbank't kamu bankasısıdır. Ayrıca ilgili kanunlar gereği tüm bankalardaki mevduatlar devlet koruması altındadır, öyle eskisi gibi bakiyeye çöküp gitmek yok artık. 2001 krizinden sonra bazı şeyler değişti, ülkede bankacılık alt yapısı sağlamlaştı.

Tosla konusuna gelince, bilmediğim bir konu olduğu için yorum yapamıyorum.

Celil

Admin
    Forum
    2,453
    Tepki
    1,036
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Papara cashback yönüyle kazanç sağlıyor. (bazı yerlerde %50 para iadesi)
    Enpara yine aynı şekilde cashback mevcut, işlem ücreti kesmiyorlar.
    Tosla'da referans sistemi mevcut diye hatırlıyorum iki tarafada belli bir ücret veriliyor.
    İninaldede aynı şekilde referans sistemi mevcut, arkadaşını davet et hem o hem sen kazansın.
    Paycell'de tam detaylı bilmesemde değişik kampanya/etkinlikler oluyor, indirim vb.

Özet olarak bildiklerim bu kadar, ekleme yapmak isteyenler ekleme yaparsa neden olmasın :)

Forum
    46
    Tepki
    20
    Web
    www.sivasyemek.com
    Meslek
    Esnaf
    Paycell i etkin ve yoğun kullanıyorum. 100 TL nin üzerindeki fatura ödemelerine 15 TL iadesi var ve turkcelllerde para yüklemelere puan ile para iadesi oluyor. Kullandıkça kazanılan puanlar ile de bedava internet sağlıyor ...

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri