Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Toplist Zararları

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Toplist Sitelerinin Zararları
    Merhaba değerli arkadaşlarım, Sizlere Toplist sitelerinin sizlerin sitelerinize vermiş olduğu zararları bir kaç cümle ile ifade edeceğim.
    Biliyoruzki Çoğu site sahibi Toplistlerin yükseltici faktör olduğunu var sayar ve inanırlar. Lakin bu durum böyle değildir. Toplist siteleri olsun, hit gönderen siteler olsun bunlar zararlı sitelerdir. Sitelerinize olumsuz yönden etkiler.

Örneklerle ifade etmem gerekirse; Sunucu sahibiniz (Hosting) Orta düzeyde bir korumaya sahipse, limitli dağıtım yapılmışsa şayet bu toplist siteleri sitelerinizi kasar, Kastığı zaman Siteleriniz kapanır, Donar, Hatalar verir. Buda diğer organik olarak sitenize giren ziyaretçileri engeller.
    Bu gün kendi sektörümüz olan forum sitelerinde eksik olmayan bu toplist siteleri bir çok siteyi filtreye sokmuştur. Çok kasılarak siteyi link çöplüğü yaparak sitelerin gelecek dönemleri ile oynadıkları için arama motorları bunlara dur diyerek filtre uygulaması yapar.

Ne diye Toplist kullanırsınız ? Toplist yerine sitelerinizi anlamlı başlıklarla makale yazın ve o anlam taşıyan başlıklardan kendinize doğal, organik bir hit kazanma fırsatını yakalayın. Kolay olan her şey zararlıdır. Ben bunu bilir, bunu anlatırım.
    Toplist sitelerine site ekleyerek yükseleceğinizi sandığınız siteleriniz bataklığa gittiğini bilmiyorsunuz. Size dost tavsiyesi bu tür çalışmalar yapmayın..
    Eğer sitenize değer veriyor, ona göz bebeğiniz gibi bakıyorsanız herzaman organik olun, Özgün olunki siteniz arama motorları gözünde değer kazanın.
    Toplist siteleri; backlink almak için en iyi yol olabilir lakin bu siteler sitelerinizi Google sayfalarında ilk başta yükseltir ama zamanla göreceksinizki Google arama sonuçlarında gerilediğinizi görecek ve düşüşler olacaktır.
    Not:Nasılki bir baba evladına değer veriyor onu kolluyor gözleyip seviyorsa sizlerle sitenizi böle sevin ve değer verin herdaim organik olun ve herzaman özgün biçimde kalın. arama sonuçlarında ilk sırada olamayabilirsiniz ama kalıcı olarak arama sonuçlarında yer edinip adım adım yükselme sağlayabilirsiniz. Önerim sizlere budur arkadaşlar. bir başka makalede görüşmek üzere iyi forumlar.

Moderatörün son düzenlenenleri:
    instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri