Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Spa Mekanik Tesisat Sistemleri

Forum
    21
    Tepki
    1
    Meslek
    sohbetçi
    Spa Mekanik Tesisat Sistemleri
    Hayat standartlarının her gün yükselerek seyretmesi teknolojiden faydalanma ihtiyacı doğurmaktadır. Yaşam alanları ve toplu yaşanılan alanlarda mekanik tesisat kurulumlarında işinin ehli ve elde ettiği; 2013 yılında elde ettiği 'ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini', 2016 yılında 'ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesini' ve İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi 'OHSAS 18001i Belgesini' hak ederek vizyon ve misyon sahibi olmaktadır.

Sunulan Hizmetler
    • Hastaneler
    • Alış Veriş Merkezleri
    • Oteller,Ofisler
    • Villa ve Apartmanlar
    • Okullar ve Yurtlar
    • Kamu Kurum ve Kuruluşları
    • Sanayi tesisleri gibi yerlerdeki tüm ihtiyaç duyulan tesisat iş ve işlemleri

Firma Ne Tür İşler Yapmaktadır?
    İhtiyaç duyulan iklimlendirme sistemlerinden kurulacak alan da yapılacak ön teşhis ve incelemeden sonra ısıtma soğutma sistemleri uygulanacaksa ona göre ihtiyaç malzemesi ve fiyat listesi konusunda anlaşıldığı takdirde, karşılıklı hazırlanan ve imzalanan sözleşmeye binaen istenilen zamanda malzeme ve alanında uzman elemanlarca çalışmalara başlanarak en kısa sürede sonuçlandırılır.Bu işlemlerin tamamı havalandırma sistemleri kurulumunda da aynı titizlikle uygulanır.
    https://www.spamekanik.com.tr/

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri