Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sosyal Medya ve Backlink Paketleri

Forum
    31
    Tepki
    0
    Meslek
    bilişim
    Sosyal Medya ve Backlink Paketleri

215251.jpg

Sosyal Medya ve Backlink Paketi

Backlink Sistemi

Seo dünyasının en popüler konularından biri backlinktir. Hazırlanan Web sitelerinin sistem üzerine link göndermeleri yaparak daha detaylı bilgi alma alış verişi sağlanma yöntemi backlink aksiyonudur. Sitenin hazırlamış olduğu backlink yöntemleri ile daha detaylı ve kapsamlı, profesyonel işlere imza atabilir, alanınızın en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Backlink Avantajları

Site içeriğinde bir yazı ne kadar iyi yazılırsa yazılsın, o sitenin pazarlanmasında ne yazık ki yeterli değildir. Yazı içeriği kendini bir noktaya ulaştırır. Bundan sonrası firma sahibinin yapmış olduğu reklam, tanıtım, görsellik vs. yöntemleri ile yazı içeriğinden sonraki adımları ilerletmektir. Sosyal medyada kullanılan backlinkler de işte bu noktaya devreye girmektedir. Facebook, twitter, tumblr, Google plus üzerinden bir günde minimum ücretlerle yazılmış yazıları pazarlayabilmek backlink sayesinde olmaktadır. Bu işlemi detaylı yapabilmek ve alanınızda yükselme basamaklarını kolayca tırmanabilmek amacıyla benimle iletişimle geçebilirsiniz. Böylelikle sizin günlerinizi alacak pazarlama tekniklerini benim yardımımla minimum ücret seçeneği ile minimum süre standartlarında kaliteyi satın almanız mümkün olacaktır. Google plus profillerinden backlinkler yapmak sanıldığından daha fazla yarar getirmektedir. İstediğiniz sektörden, istediğiniz internet alt yapısına uygun kategoride backlink alma şansım mevcuttur.Sosyal medya içeriğinde içinde bulunduğunuz sektör ile ilgili backlink almak her zaman daha fazla kullanıcıya ulaştığı için daha avantajlı ve müşteriye uygunluk ilkesine uymaktadır.
    Backlink Çeşitleri

Sitede verilen backlink paketi hizmeti çeşitlerine göre genel bir dağılım sergilemektedir. Nofollow ve dofollow alanlarında yarı yarıya gösterilen dağılım sayesinde, sistem üzerindeki sitenin seo kuralları çerçevesinde arama motorlarında ilk sıraya yerleşmesi hedeflenmektedir. İlk sıraya yerleşen site, daha fazla göz önünde bulunan ve daha fazla müşterinin çekildiği site olarak işlerdeki artış ve isimdeki tanınmışlık oranını da yükseltecektir. Bu yükseliş tablosuna bakıldığında backlink paketlerinin kapsamlı olarak istenilen oran ayarı doğrultusunda yapıldığı görülmektedir. Dengenin sağlandığı bir site her yönüyle başarı getirecek ve kazanç sağlayacaktır.

Backlink Çalışmasının Vermiş Olduğu Sonuçlar

Müşterimlerimle anlaşma sağladıktan sonra seo kuralları çerçevesinde backlink çalışmalarına başlarım.Müşterilerime iş bitimi için belirli bir süre veririm.Bu işlemin sonrasında çalışma verilen süre zarfında işlemleri tamamlayarak müşteriye teslim ederim.Yalnız müşterilerin kaygıları sitede hızlı ziyaret işlemi hizmetini hemen almak yönündedir. Ne yazık ki bu hiçbir backlink firması tarafından garanti verilemez bir durumdur. Ancak tarafımca verilen hizmet doğrultusunda hızlı sonuç almak için bir zaman aralığı garantisi verebilirim.Bu garanti kapsamında belirtilen süre zarfında müşterilerinize en kısa süre içinde ulaşımınızı sağlayabilirim.
    İçersinde yer alanlar

1-Thumblr Paravan Blog Kurulumu(Otoriter bir siteden backlink almış olcaksınız.Paylaşımlarınızı her geçen gün paylaşıyorum.Belirli bir süresi yok.İstediğiniz kadar yapabilirim)
    2-Facebook üzerinden aktif gruplarımız içinde sitenizin paylaşımlarını yapıyorum.Sitenizin daha çabuk index almasını sağlıyorum.Bu gruplar bilişim ve teknoloji alanında olan aktif gruplardır.
    3-Pinterest resimler üzerinden sizin sitenizin anahtar kelimelerine backlink veriyorum.
    4-Twitter üzerinden yaptığım paylaşımlarla backlink veriyorum.
    5-Linkedin üzerinden yaklaşık 4000 kişilik profilim üzerinden backlink hizmeti veriyorum.
    Bunlarla sınırlı kalmıyorum

1-Ayrıca bu hizmetlere hediye olarak quora üzerinden backlink hizmeti veriyorum.Dİrek sitenizi güçlendirmek amacıyla yapılan çalışmadır.Yazılar ingilizce yazılır.Çünkü quora da dil ingilizcedir bildiğiniz gibi.
    2-DA-PA değeri yüksek sitelerden profil backlink sağlıyorum.Profil backlink bişey yaramaz diyebilirler ancak profil backlink aldığın site üzerindeki bloglara yazı paylaşırsanız.Süper bir şekilde sitenizi etkiler.Ve daha üst sıralarda yer alırsınız.
    3-Büyük forum sitelerinde tanıtımlarınızı yaparım.
    Birde arkadaşlar şunu unutmayın.Bizden hizmet alın kesin ilk sayfada olursunuz.Böyle diyenlere inanmayın.Çünkü bu tür hizmetler büyük paralar karşılığında backlinkler verilerek sağlanır.Referans olarak kendi sitemdeki alexa değerlerine bakabilirsiniz.Bu sonuç 5 ay gibi kısa bir süre zarfında olmuştur.
    İletişime geçmek ve backlink paketleri hakkında bilgi almak için canlı destekten ya da cep telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

https://www.ugurgunen.com/

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri