Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sitemi Google’da Nasıl Yükseltirim

Esrarengiz.NET

Moderator
    Forum
    539
    Tepki
    47
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    webmaster
    Sitemi Google’da Nasıl Yükseltirim
    Evet Sitemi Google’da Nasıl Yükseltirim diyen arkadaşlarımıza bir kaç bilgi paylaşımında bulunacağım.
    Arama motorlarında forum, yazdığımız zaman karşınıza çıkan sonuçlarda neden yokum diyorsunuz. Bunun nedenlerini size anlatacağım.
    Öncelikle yeni açılan bir siteyi örnek gösterelim. Aramakta olduğumuz kelime forumlar, ise domainde yani alan adında forum veya forumlar kelimesinin olması daha etkin bir çıkış yakalamanız açısından önem arz eder. Bir site olduğu gibi kelime bazında çıkması zordur. Çalışmalar yapmalı yada yaptırmalısınız. Piyasada SEO denilen ama anlamının Arama Motoru Optimizasyonu çalışmasını uzman bir kişi tarafından yapılmasını öneririm.
    Ön ayarlar yapıldıktan sonra Sitenizi tanıtmak ve duyurmak için bir takım çalışmalar yapmalısınız. Şunu unutmamalısınız ki Program kelimesini aklınızdan sileceksiniz. Doğal organik bir çalışma yapacaksınız. Unutmayınız özellikle bunu vurgulamak istiyorum.. Program yok..
    Forum sitelerinde site tanıtım kategorisinde sitenizin tanıtımını yapabilir, duyuruda bulunabilirsiniz. Bu tanıtım içerisinde kendinize forum, kelimesi forumlar, kelimesi ve forum siteleri, kelimelerinden link almalı makalenizin sonunda ise linkinizi koymalısınız.
    Bu adımdan sonra sitenize Forumlardan organik olarak hit yani bağlantı gelecektir. Bu Hem Backlink hemde bağlantı demektir.
    Sonrasında Blog siteleri yani bu ücretsiz blog siteleri yok mu işte onlar.. Ücretsiz blog siteleri açıp orada da bir makale içerisinde tanıtımınızı yaparak o tanıtım içerisinde kendinize link vermelisiniz. Tabi bu arada Günde 2 yada 3 özgün ortalama 300 kelimelik makaleler yazmalısınız. Ve bu makalelerinizi İmlemelisiniz.
    Bir linkedin, Facebook, Twitter adresi almalısınız. Ve bunları birbirine bağlamalısınız. Linkedin de paylaştığınız zaman otomatik bir şekilde hem twitter da hem de facebook da paylaşmış olduğunuz makaleniz görüntülenecektir. Sosyal ağlardan da bağlantılarınız olacak girişleriniz çoğalacaktır.
    Backlink almalısınız. Backlink ne demektir diyen arkadaşlara şöyle anlatayım.
    Türkiyeyi düşünün. ben Türkiye de bir iş adamıyım dışarıdan Almanya diyelim Almanya dan gelen biri beni referans olarak kullanırsa Türkiye de ki konumu sağlam değil mi.. İşte bu böyledir.
    Sizde farklı sitelerden sitenizin kategorisinde olan sitelerden footer ( Sitenin en alt tarafı) dan kendinize dofollof link almalısınız. Sonra tanıtım yazısı almalısınız. Tanıtım yazısı alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Sitelerin İp’si farklı olmalı A-B-C class ipler olmalı bu durumda referanslar daha da güçleşir. Sonra arama motorunda Bir bakmışsınız çıkmışsınız ve Yükseliştesinizdir.
    Tabi şuan piyasada Toplistler ile yükselmek isteyenleri görmemiz mümkün.. Ama onlar bu günü düşünen zihniyetler. Yarın için bir planları bir düşünceleri olmayan insanlar.. Siz bir emek veriyorsanız o emek boşa gitmez bir gün muhakkak karşılığı gelir.
    Ben konuyu özet geçtim. Aslında Daha detaylı bilgi ile sizi bilgilendirmem gerek idi.. Neyse bu seferlik böyle olsun gelecek sever size daha detaylı bir bilgi vereceğim. Hem servet vermenize gerek kalmadan siz kendiniz yapacaksınız bu çalışmaları :) Saygılarımla esrarengiz.net ailesi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
    Forum
    163
    Tepki
    12
    Meslek
    yok
    Site hiç kurmayı düşünmedim ama düşünen varsa güzel bilgi olmuş .

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri