Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Yardım Site Altına Yedek Index Koyma

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    Elektrik/Elektronik
    Merhaba arkadaşlar,

Resim olarak anlatırsam daha iyi olacak. Örnek verecek olursak google arama motoruna natro yazdık diyelim ana sitesine tıklamadan altında 6 veya 8 gibi değişen sekmeleri geliyor site içindeki örn: resim; http://prntscr.com/jrtljw . Peki ben bunu html tabanlı yani herhangi bir yazılıma bağlı olmadan yapılmış bir sitede nasıl koyabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum

Admin

Admin
    Forum
    1,228
    Tepki
    502
    Web
    esrarengiz.net
    Meslek
    Web
    Merhaba Hoşgeldiniz... anladığım kadarıyla resimdeki gibi olsun istiyorsunuz siteniz? google arama sonuçlarında! malesef buna yapıcağımız bişey yok tamamen google'ye kalmış birşey hocam.
    sayfa görüntülenmesine göre degişebiliyor onlar.
    Öneri olarak: site isminizin altında listelenmesini istediginiz kategori, konu, veya sayfanızı sosyal medya sitelerinde paylaşarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz...

Forum
    29
    Tepki
    0
    Meslek
    Web
    Web sitenizin uzun süredir aktif olması, aktif olması ile birlikte, sitenizin belirli bir kullanıcı kapasitesine ulaşdığı andan itibaren bu şekilde indexleyecektir..

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri