Hoşgeldiniz Esrarengiz.NET | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
  • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Sisteme üye olacak insanlar aranıyor - Üyelik başına 5 TL

Forum
    1
    Tepki
    0
    Meslek
    Adsense
    Merhaba arkadaşlar

Buraya girerek sisteme üye oluyorsunuz. Girişte Telefon numaranızı yazarak SMS onayı yapıyor ve mail vs bilgileri giriyorsunuz. Sonrasında size 2 adet soru soruyor bunları şu şekilde cevaplamalısınız.

1. All of the above!
    2. All of the above!

Daha sonra sosyal medya görevleri var Telegram, Reddit , Github ve Twitter bunlardan en az 2 tanesini yapıyorsunuz ve bana mail/telefon bilgileriniz ile hesap bilgilerinizi gönderip ödemenizi alıyorsunuz.

1'den fazla üyelik sağlarım diyen arkadaşlar, eğer farklı IP adresi ve PC'den yapacaklarsa/ arkadaşlarına yaptıracaklarsa kabulümdür. Sistemin beni/sizi banlayacağı şekilde bir üyelik söz konusu bile olamaz.

Bonus:

* 5'den fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 6 TL'dir.
    * 10'dan fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 6.5 TL'dir.
    * 20'den fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 7 TL'dir.

Alımların Bitiş Tarihi
    28 Temmuz'dan sonra alım yapılmayacaktır.

Forum dışı

Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde yapıp csavascavusoglu@gmail.com adresine üye oldukları telefon ile birlikte hesap numaralarını, İsim soyisimlerini(eft için) göndermeleri halinde ödemeleri yapılacaktır.

Bol kazançlar

*** ile multi konudur. Burada üyeliği biraz önce açtım bu yüzden güven sorunu olmaması adına *** konusunuda buraya bırakıyorum. 2 gündür yaklaşık 500 TL'ye yakın ödeme yapılmıştır.

instagram takipçi satın al smm panel fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri